Хроники Александрии

Під гуркіт „ленінопаду”

, 7.03.2014

Про подію, яка сталася на головній площі нашого міста в ніч з 22 на 23 лютого, вже відомо, напевне, всім і кожному: в результаті вандальних дій групи радикально налаштованих осіб площа ім. Леніна втратила свій головний символ — однойменний пам'ятник. Але до загальновідомого факту чимдалі додаються нові деталі. Ось історія, яку нам розповіли працівники торговельного центру „Гранд-Плаза”, що на проспекті Леніна.

„Декілька молодих людей у спортивному одязі привернули увагу персоналу „Гранд-Плази” ще вранці у суботу, 22 лютого. Вони без видимої мети тинялись торговельними залами і цікавились, чи працюють тут камери відеоспостереження. Звичайно, це викликало у нас певну підозру, але ніяких протиправних дій парубки тоді не вчиняли, отож і їх ніхто не чіпав. А коли на площі пізно ввечері відбувся погром пам'ятника вождю світового пролетаріату, то серед безпосередніх його учасників ми зокрема впізнали і вищезгаданих вранішніх відвідувачів торговельного центру.

А далі більше: розпалені і окрилені „перемогою” над пам'ятником та розігріті алкоголем, парубки рушили нічним проспектом і намагались трощити вже все, що потрапляло під руку, зокрема — перекидати бетонні сміттєві урни. Потім обійшли будівлю „Гранд-Плази” ззаду, зламавши шлагбаум, що перекривав в'їзд на територію його заднього двору, явно з метою проникнення у приміщення торговельного закладу, зачиненого на ніч. Отже, таки недаремно „спортсмени” вранці проявляли специфічний інтерес стосовно відеокамер. Коротше кажучи, сторожі закладу негайно викликали бійців охоронної служби та наряд міліції, якими один з нападників і був затриманий.

І тут знову виявились цікаві речі. Міліція допитала затриманого, котрий був не зовсім тверезим і, мабуть, тому цілком відверто хвалився, що це він „завалив Леніна”. Парубок мав при собі паспорт, у якому значилась… київська реєстрація! Працівники міліції записали паспортні дані „гастролера” і відпустили його з миром.

А нам залишається лише запитати: якого дідька забули столичні громили в Олександрії і чим був викликаний їхній нездоровий інтерес до наших пам'ятників?”

Та тут, як мовиться, no comment. Особливо — у світлі останніх подій.

О. Осяуленко

Комментарии:

 1. а где же были менты? или они могут только подростков ###дить… и честному народу не дать выпить на улице… правда смешно…

  Аноним,
  f598542
 2. Вам залишається мовчать в тряпочку с такими вопросами,а то еще бесстрашно обяжете «гарацково галаву» проследить за тем ,чтобы фигуранты не только гранит ободрали (что с ним будет?) с бывшего памятника ,но прибрались на этом месте.Так должно быть при настоящем хозяине в городе.Кстати, ГАЗ-66,он тоже на киевской регистрации?

  Guberian,
  427b8a6
 3. Чергова повна брехня від «Олександрійського тижня». Повністю твереза молодь зносила комуністичного ідола — тому свідками всі присутні при цій події!

  Олександрієць,
  140f788

Добавить комментарий: