Хроники Александрии

Про вчителів і збір коштів

, 25.02.2014

На черговому засіданні виконавчий комітет Олександрійської міської ради розглянув та запропонував депутатам затвердити міську, програму «Вчитель» на 2014–2020 роки, її метою є модернізація системи освіти міста з урахуванням вимог сучасного інформаційно-технологічного суспільства та створення умов для професійної самореалізації педагогічних працівників. Програма спрямована на розв'язання проблем, пов'язаних з підготовкою, професійною діяльністю та післядипломною освітою педагогів. Загальне фінансування програми — 191,5 тис. грн. з міського бюджету, які планується витратити на поповнення фондів бібліотек сучасними інформаційними засобами та на проходження курсів підвищення кваліфікації вчителів, які викладатимуть інформатику у початкових класах.

При обговоренні проекту рішення міський голова С. Цапюк повідомив: він має інформацію про те, що у школах збираються кошти на оплату оренди залів Будинків культури під час майбутніх випускних вечорів. Але ж міська влада вирішила, що для проведення випускних вечорів заклади культури надаватимуть приміщення безоплатно. Якщо стане достеменно відомо, що кошти все-таки збираються — директор навчального закладу буде негайно звільнений, пообіцяв мер. А перший заступник міського голови Л. Давиденко поінформувала, що вже є докази незаконного збирання коштів у трьох міських ЗНЗ, директори яких пишуть з цього приводу пояснювальні записки. Збирають і вимагають кошти члени батьківських комітетів, а скаржаться на це керівництву міста малозабезпечені родини. Міський голова має намір особисто відвідати батьківські збори у школах, аби донести до батьків випускників інформацію про заборону стягнення з них коштів на оплату оренди залів БК і подарунки вчителям.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. Насчет поборов — это пустая болтовня. Поборы упорно продолжаются !!!!!!! В гимназии №1 собирают на сиденья в актовый зал по 60 грн и по 20 грн на ремонт коридора. И это только начало, к концу года — НАЧНЕТСЯ !!! Ремонты , выпускной и тд… Беспредел однако !!!

  POBORY PRODOLZHAUTSJA,
  a8a58ed
 2. Не хотите, не сдавайте деньги, вас же никто не заставляет. Но без поддержки родителей школы нормально существовать не смогут, это понятно каждому здравомыслящему человеку. Ремонт классов всегда делали за счет родителей, даже при советской власти. Мой ребенок учится в 1-й школе, никто никого не принуждает к сдаче денег. Если какие-то деньги и собираются, то по инициативе родительского комитета , учителя к этому отношения не имеют.

  Яна,
  5bd2f88
  • Согласен с Вами — не заставляют, и учителя нипричем, но не сдавших побор как бы на заметку не брали и не ущемляли потом, как у нас это обычно бывает! Не у всех есть возможность спонсировать школы…

   POBORY PRODOLZHAUTSJA,
   a8a58ed
  • вы сами то верите в то, что говорите? А в род. комитетах сидят, мягко говоря, ПОДЛАБУЗНИКИ и подпевают учителям, хотя некоторым стыдно за эти поборы. Почему санатории для депутатов ремонтируют за бюджетные деньги, а школы, садики — за деньги РОДИТЕЛЕЙ.

   бешкетник,
   0156210
  • поборы как были так и остались, хотя ЦСК отрапортовал об их отмене… неважно кто собирает, и не нужно говорить, что учителя тут ни при чем. я еще понимаю ремонт класса, но школа в целом — забота НЕ РОДИТЕЛЕЙ, для этого есть гороно и иже с ними, а то привыкли на каждую фигню собирать деньги с родителей, мы и так налоги платим

   Владимир,
   1420d2d

Добавить комментарий: