Хроники Александрии

Фінансовий документ року прийнято

, 21.02.2014

Відбулась 72-а (позачергова) сесія Олександрійської міської ради. Порядок денний включав у себе всього два питання, важливість яких складно переоцінити: затвердження Програми економічного і соціального розвитку та бюджету Олександрії на 2014-й рік, які за два дні до того пройшли обговорення на громадських слуханнях жителів міста.

Що стосується першого документа, то серед його головних напрямків слід назвати сприяння розширенню промислового виробництва, зокрема — нарощення потужностей машинобудівних підприємств, підвищення рівня зайнятості населення, підвищення конкурентоспроможності продукції місцевого виготовлення та розширення ринків її збуту. Окрема увага у Програмі приділяється створенню привабливого інвестиційного клімату, у тому числі — залученню інвесторів у відновлення роботи підприємств вуглевидобувного комплексу Олександрійщини, а також надходженням від підприємницької діяльності до бюджету міста.

Передбачені для запровадження проекти подальшої реконструкції житлово-комунального господарства, мереж тепло- і водозабезпечення і, звичайно ж, дорожньої інфраструктури міста.

До кінця каденції нинішньої владної команди у місті не повинно залишитись невідремонтованих доріг» — таку «планку» встановив перед собою та однодумцями міський голова Степан Цапюк, доповідаючи перед громадою про наміри влади на поточний рік.

Про бюджет 2014-го року, який перед цим теж пройшов громадське обговорення, на сесії доповіла начальник фінуправління міської ради Олена Грищенко. Загальний обсяг доходів та видатків річної міської скарбниці депутати затвердили у 346 мільйони 788,5 тисячі гривень. З них доходи загального фонду становлять 326 млн. 903, 1 тис. грн., спеціального — 19 млн. 885, 4 тис. гривень, у тому числі бюджет розвитку складає 10 млн. 480 тисяч.

Соціальні ініціативи Президента країни знайшли своє відображення у бюджеті міста у вигляді 144 мільйонів субвенції з держбюджету та 122-х мільйонів державної дотації. Фінансовим документом передбачається збільшення прожиткового мінімуму на 6,8 відсотка, заробітної плати працівникам бюджетних установ на 18,6%.

У цілому на бюджетну сферу міста спрямовується 171,9 млн. грн., у тому числі на галузь освіти — 90,9 мільйона, на охорону здоров'я — 57,6 мільйона, на культуру — 10, на соціальне забезпечення — 4,4 мільйона гривень. У такому вигляді і був затверджений депутатами міський бюджет-2014.

Як зауважив міський голова, нинішній бюджет є цілком прийнятним як для його виконання, так і для фінансування всіх міських цільових програм, роботи житлово-комунального господарства міста тощо. Єдине, що викликає у нього деяке занепокоєння, — робота державного казначейства, яка минулого року завдала чимало клопоту міській владі V розрізі проходження платежів. «Отож бюджет може бути яким завгодно гарним, але всі зусилля зведуться нанівець завдяки одному лише казначейству. Та навіть якщо воно знову працюватиме так, як минулого року, ми вже знаємо, як уникнути негараздів. Єдині в області, але ми знайшли такий спосіб», — наголосив міський голова Степан Цапюк.

О. Осауленко

Комментарии:

 1. бла-бла-бла! сколько денег не выделяй — один хрен их тупо разворуют и все, потом будут рассказывать о нестабильных ценах, казначействах, яйцах по 15 грн и вспоминать папередников…

  Владимир,
  1420d2d
 2. Ха ха ха ! Опять пиар.ЦсК захотел пропиариться и в мэры И гуляй с бюджет средствами..

  Вася,
  15232f6
 3. Пока мы всем степкам не сделаем люстрацию,то будут воровать,просто от этого нельзя отказоться. А за что покупать в Италии жилье?Вот воровать и будут.

  вася,
  15232f6
 4. а люстрация это новое значение кастрации. тогда это САДИЗМ

  Аноним,
  fffae66

Добавить комментарий: