Хроники Александрии

Виховна година з таксистами

, 11.02.2014

Міський голова Степан Цапюк провів нараду з підприємцями, які займаються таксомоторними перевезеннями пасажирів у нашому місті. Таких служб налічується 14, на нараду прибули представники дванадцяти з них.

Як зазначив головуючий, міська влада певний час намагалась не турбувати без потреби дану категорію перевізників і виконувала їх вимоги. «Як ви могли помітити, ми виконали значну роботу з ремонту міських доріг і виконаємо ще більше. Тобто міська влада свої зобов'язання перед вами виконує. Разом з тим питання, які стояли перед вами, залишаються невирішеними», — зауважив Степан Цапюк.

Головними проблемами міський голова назвав такі: скарги мешканців міста на шум, який створюють водії таксі на стоянках поблизу багатоповерхівок у нічний час, недотримання ними правил благоустрою та санітарного утримання місць стоянок.

«На багатьох ваших стоянках водії просто викидають на зелені зони використаний пластиковий посуд та інше сміття, зовсім не переймаючись тим, аби ступити декілька кроків і викинути його в урну чи скласти у пакунок а потім вивезти десь по дорозі у сміттєвий контейнер», — дорікав перевізникам мер.

Також, за його словами, чимало скарг надходить до міської влади від власників громадського маршрутного транспорту, яким дуже заважають стихійні стоянки таксі, що перешкоджають під'їзду автобусів до зупинок громадського транспорту.

Але найбільшою проблемою Степан Цапюк назвав неодноразові скарги жителів міста на те, що деякі водії таксі помічені у розповсюдженні наркотиків. За його словами, ця схема, зі слів олексадрійців, уже доволі відома: є певні місця на околицях нашого міста, куди під'їжджають таксомотори, беруть там наркотичне зілля у так званих наркодилерів» після чого торгують ним вже вроздріб під час своєї робочої зміни. Міський голова пообіцяв вести сувору боротьбу з цими злочинними проявами шляхом притягнення таких водіїв до кримінальної відповідальності.

О. Іванченко

Комментарии:

Добавить комментарий: