Хроники Александрии

Активність громадськості району

, 22.01.2014

В Олександрійському районі зареєстровано 40 громадських, 46 профспілкових, 5 благодійних організацій та 32 релігійні громади — про це на черговій апаратній нараді Олександрійської районної державної адміністрації повідомила завідувач сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тетяна Павук. Та за и словами, активною діяльністю у суспільному житті району відзначається лише третина таких формувань.

Але існують завдання Президента України щодо необхідності розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування і реалізації державної й регіональної політики, тому на виконання цих завдань на апаратній нараді було прийнято відповідну районну програму.

Доповідачем також була відзначена тісна співпраця між районною владою та релігійними об'єднаннями району у частині просвітницької роботи серед населення та патріотичного виховання молоді. «Представники релігійних громад православного спрямування беруть активну участь у районних заходах до державних свят та пам'ятних дат, але представництво в органах місцевого самоврядування вони мають незначне, на відміну від громадських, політичних та профспілкових організацій», — ішлося в інформації на апаратній нараді Олександрійської РДА.

О. Наріжний

Комментарии:

Добавить комментарий: