Хроники Александрии

Захопили талантом та артистизмом

, 21.01.2014

У навчальних закладах селища Пантаївки відбулися новорічні свята. В дитячому садочку №23 найменші крихітки вразили своєю організованістю, активністю В іграх. Вогники в очах дітей сяяли разом з ялинковими гірляндами.

Щира вдячність Н. М. Задесенець, І. В. Шевченко, В. В. Гайдук за кропітку роботу в підготовці свята, а також батькам за гарні костюми, всім працівникам дитсадка за створений затишок, святковий настрій для діток у дошкільному закладі.

У ЗНЗ № 16 вечір старшокласників дійсно відбувся по-диканськи. Враження від екскурсійних поїздок під час осінніх канікул на Полтавщину в Диканьку не пройшли марно. Під керівництвом педагогів учні втілили побачені образи героїв у новорічно-різдвяне дійство. Своїм артистизмом, талантами захопили глядачів Вакула, Солоха, Чорт. Вечорниці були справжніми, ніби справді на хуторі біля Диканьки.

Організатори Я. О. Шохіна зуміла залучити до участі у святах всіх учнів. Пасивних та байдужих не було. Нагороди учні отримали і за участь у міських предметних олімпіадах, і за майстерність у конкурсах на виготовлення новорічних поробок, за креативний підхід до виготовлення костюмів. Учні заслуговують на найкращі побажання успіхів у житті.

Від батьків, родичів, громадськості, жителів селища дякую колективу працівників ЗНЗ № 16 за гарну роботу, бажаю добробуту в сім'ях, невичерпної енергії та успіхів у майбутньому.

З повагою, Меланія Григорівна Леміш — депутат Пантаївської селищної ради

Комментарии:

Добавить комментарий: