Хроники Александрии

Стережіться тих, що лізуть в душу

, 27.12.2013

Речі і подарунки, передчуття відпустки та свята, гроші на розваги — у цьому новорічному наборі місця для пильності зазвичай не залишається. Шуби і шапки із натурального хутра, мобільні телефони, ювелірні прикраси, гроші — це те, що цікавить грабіжників найбільше, тому їх потрібно ховати якнайдалі у валізу та спеціальні ящики для ручного вантажу, щоб навіть випадково побачити їх було неможливо. Натомість для поїзних крадіїв новорічне божевілля — найбажаніший подарунок. Така навала любителів поживитись чужим майном трапляється під час відпусток.

Крадії дуже хороші психологи, і вже через декілька хвилин спілкування з потенційною жертвою вони розуміють про що з нею потрібно розмовляти: про політику, автомобілі, футбол, рибалку чи про якісь екзотичні тварини чи рослини. Свою майбутню жертву поїзний крадій визначає з першого погляду. Добре вдягнений, утомлений або трохи напідпитку чоловік кандидат №1. Запропонована випивка або азартні ігри спрацьовують у стовідсоткових випадках. Жінки, що подорожують на самоті та в подорож одягають свої коштовні прикраси, багато теревенять по мобільному, теж ризикують. Для них гачок із наживкою — це щира бесіда із симпатичним, молодим попутчиком.

Але є і спритники, які стараються уникати будь-якого контакту із „клієнтами”. Своїх „жертв” шукають прогулюючись вагонами, де підмічають веселі компанії, що вечеряють із алкоголем, та тих, хто кидає мобільний телефон, гаманець, або сумку на столі. Підібрати ключ від купе складно, проте це не проблема для таких „спеціалістів”. Їм достатньо лише однієї відмички.

А ще потрібно особливо остерігатися тих, хто наполегливо намагається нав'язати Вам розмову і „виливає” Вам душу, бо за такий сеанс психологічної терапії зазвичай доводиться платити всіма зібраними на відпочинок коштами та найкращими речами.

Р. В. Бежук, заступник начальника ЛВ на ст. Знам'янка, майор міліції

Комментарии:

Добавить комментарий: