Хроники Александрии

Операція „Ялинка”

, 25.12.2013

Перед новорічними святами, як і в попередні роки, виникає проблема збереження ялинок. На території Олександрійського району в період з 20 грудня 20113 року по 14 січня 2014 року Олександрійським РВ міліції проводиться оперативно-профілактична операція „Ялинка”. Її метою є збереження молодників хвойних порід від незаконних порубів у передноворічний період 2013 року.

На цей період будуть створені оперативні рейдові групи для перевірок, з метою виявлення незаконного перевезення новорічних ялинок, здійснення контролю за дотриманням правил торгівлі, законності придбання і продажу ялинок в населених пунктах району.

За незаконну вирубку дерев хвойних порід порушники будуть нести відповідальність у встановленому законом порядку. Також незаконно добуті ялинки будуть вилучатися та здаватися у лісогосподарські підприємства.

Олександрійський РВ УМВС України в Кіровоградській області звертається до населення району: якщо ви стали свідками правопорушення, телефонуйте 7-24-83, за всіма фактами правопорушення буде здійснена об'єктивна перевірка та прийняте законне рішення.

А. О. Чередніченко, інспектор по РН та ГФ Олександрійського РВ, лейтенант міліції

Комментарии:

Добавить комментарий: