Хроники Александрии

Конфлікт вичерпано?

, 21.12.2013

Перший заступник міського голови Людмила Давиденко прокоментувала ситуацію на Олександрійському центральному ринку. Як відомо, до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації А. Ніколаєнка під час його недавнього робочого візиту до Олександрії звернулася група підприємців, яка передала губернатору пакет документів і висловила невдоволення з приводу впорядкування торгових місць на КП „ОЦР”. Голова КОДА вислухав скарги і пообіцяв розібратися у цій непростій ситуації.

Перший віце-мер Л. Давиденко доповіла членам виконавчого комітету, що впродовж двох днів працювала на Центральному ринку, ознайомлюючись із ходом впорядкування, спілкуючись з підприємцями та з'ясовуючи, як же адміністрацією підприємства виконується доручення міського голови стосовно зустрічі з кожним невдоволеним підприємцем і надання можливості торгуючим обирати робочі місця.

За словами Людмили Вадимівни, напередодні заступник голови Спілки підприємців Олександрії Сергій Гриценко надав їй список із 20 осіб, незадоволених реорганізацією торгових місць. Але з цього переліку до Л. Давиденко безпосередньо звернулися лише шестеро підприємців, які після розмови з нею та керівником КП „ОЦР” Ю. Носом, отримали торгові місця там, де вони хотіли. Решта врегулювали спірні питання раніше. Про діалог з підприємцями та його результати перший заступник міського голови пообіцяла доповісти особисто губернатору Кіровоградщини.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: