Хроники Александрии

Для зміцнення самоврядування

, 13.12.2013

Програму розвитку місцевого самоврядування Олександрійської міської ради на 2014–2015 роки розглянуто та затверджено на черговому засіданні виконавчого комітету. Документ спрямований на підвищення якості надання адміністративних та громадських послуг, зміцнення матеріально-фінансової основи місцевого самоврядування, сприяння діяльності громадських організацій, асоціацій та інших добровільних об'єднань, які діють на території міста.

Зокрема, серед заходів програми є капітальний ремонт приміщень міської, сільської та селищних рад, які діють на території Олександрійської міської ради, забезпечення їх тепло- та водопостачанням, у тому числі індивідуальним, оновлення комп'ютерної техніки, виготовлення відео, поліграфічної та сувенірної продукції про Олександрію, організація та проведення круглих столів, громадських слухань, селекторних нарад, інтернет-конференцій тощо, сприяння міжнародному співробітництву (прийоми керівників держави, іноземних делегацій та візити до інших держав), участь в обласному конкурсі „Кращий працівник місцевого самоврядування”, підвищення кваліфікації посадових осіб та інших представників влади. На фінансування програми передбачається витратити з місцевого бюджету 2 млн. 183 тис. грн. за 2014–2015 роки.

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. А почему отдых на Канарах не включили? Ведь в Александрии все в идеальном состоянии: инженерные сети, оборудование многоэтажек, дороги и дворовые территории, экология и т.д. и т.п.

    СОВРЕМЕННИК,
    7a742be

Добавить комментарий: