Хроники Александрии

Власники і обслуговувані

, 5.12.2013

Як відомо, декілька років тому з метою якісної експлуатації внутрішньобудинкових мереж тепло- та водопостачання багатоповерхових будинків комунальної власності міста дане інженерне обладнання рішенням міської влади було передано на обслуговування спеціалізованим підприємствам Теплокомуненерго” та ОВКГ ОКВП „Дніпро-Кіровоград”. Час підтвердив ефективність такого рішення, ідея якого загалом полягала в одному: і зовнішні, і внутрішні трубопровідні комунікації за своїм призначенням повинні мати одного відповідного господаря.

Разом з тим досі залишалось невирішеним питання в багатоповерхівках, що належать житловим кооперативам та товариствам співвласників багатоквартирних будинків: там і досі частина як внутрішніх, так і прилеглих до територій будинків мереж перебувають у власності цих громадських утворень. Відповідно виникають проблеми з обслуговуванням і ремонтом даних трубопроводів, що особливо негативно відбивається на їх експлуатації в осінньо-зимову пору.

У зв'язку з цим міський голова Степан Цапюк зустрівся з головами товариств власників житла, а також з керівниками КП „Теплокомуненерго” і ОВКГ ОКВП „Дніпро-Кіровоград” для обговорення питання утримання цих „приватних” теплових та водоканалізаціиних мереж. Міський голова запропонував присутнім обговорити це питання між собою та мешканцями будинків. За попередніми пропозиціями, зовнішні трубопроводи, розташовані на прилеглих до будинків територіях, можуть бути прийняті на обслуговування спеціалізованими підприємствами безкоштовно, а за обслуговування внутрішніх жителям будинків доведеться сплачувати виконавцям робіт згідно з укладеними договорами.

О. Наріжний

Комментарии:

  1. Безнаказанный террор женщин на улицах и в подъездах Александрии? Правда или слухи?

    СОВРЕМЕННИК,
    1eeb533
  2. по ходу правда есть случаи

    горожанин,
    a4ed1c8

Добавить комментарий: