Хроники Александрии

Щоб запобігти корупції

, 27.11.2013

На виконання постанови Кабінету Міністрів України, з метою підвищення ефективності заходів із протидії корупції у виконавчих органах та комунальних підприємствах міської ради, виконавчий комітет визначив уповноважених осіб із числа начальників управлінь і відділів міської ради та директорів комунальних підприємств, а також затвердив положення про уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції. Юридичне управління міської ради визнано уповноваженим органом, який здійснює координацію та методичне керівництво з даного питання.

Згідно з положенням, на кожному комунальному підприємстві та в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах міської ради мають бути визначені уповноважені з питань запобігання та виявлення корупції. Ці уповноважені обираються з числа керівного складу. На них покладені завдання роз'яснювати антикорупційне законодавство, виявляти й усувати конфлікти інтересів, допомагати заповнювати декларації про майно, доходи, витрати та фінансові зобов'язання, а в разі виявлення фактів корупції або правопорушень за результатами перевірок декларацій посадовцями чи службовцями негайно інформувати про це міського голову та правоохоронні органи, вести облік працівників, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень тощо. Втручання у діяльність уповноважених осіб забороняється.

Уповноважені особи мають право на отримання інформації та матеріалів з обмеженим доступом або таких, що містять державну таємницю, ініціювати питання щодо надсилання запитів до державних органів і можуть залучатися до проведення експертизи нормативно-правових актів, організаційно-розпорядчих документів, внутрішнього аудиту виконавчих органів та комунальних підприємств.

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. //Ці уповноважені обираються з числа керівного складу.// Спасибо,О. Мариинская за публикацию такой актуальной инфы ,вижу,наконец-то отрубят гидре головы! Кабинет минис-ров пукнул в лужу-даже круги не разошлись..

    Губериан,
    f1b02df
  2. какой кабмин, такие и постановления, самих себя контролировать — это решительный шаг)))

    Владимир,
    9d5731f

Добавить комментарий: