Хроники Александрии

Підприємців поменшало

, 22.11.2013

Звіт про виконання програми розвитку малого та середнього підприємництва в Олександрії за 2011–2012 роки надав виконавчому комітету начальник управління економіки міської ради Р. Черевашко. Серед досягнень у ньому значаться: діяльність чотирьох громадських організацій підприємців та чотирьох галузевих рад підприємців; робота телефонної „гарячої лінії” (7-10-97), за допомогою якої фахівці міського фонду підтримки підприємництва консультували бажаючих; відкриття у приміщенні міської ради центру з надання адміністративних послуг тощо.

У той же час зберігається тенденція зменшення кількості осіб, зайнятих у сфері підприємництва, і ліквідації приватних підприємств. Так, у 2011 році було зареєстровано 356 фізичних осіб-підприємців і 61 приватне підприємство, а ліквідовано, відповідно, 640 ФОП та 83 ПП. У 20І2 році зареєстровано 313 ФОП, ліквідовано 574, зареєстровано 46 ПП, ліквідовано 68.

У 2011 році міський фонд підтримки підприємництва зареєстрував заявки на фінансову допомогу на зворотній основі від трьох підприємців: для придбання вантажного автомобіля, обладнання для виробництва смаженого арахісу та устаткування для кондитерського цеху. Але фінансування цих заявок не відбулося через відсутність коштів у міському бюджеті. А от у 2012 році МФПП надав 40 тис. грн. на 24 місяці на придбання холодильного обладнання для магазину „Хуторок” та 50 тис. грн. на 24 місяці на реалізацію проекту „Виготовлення, реалізація та монтаж столярних виробів”. Два підприємці отримали другу вищу освіту завдяки участі у міжнародній програмі „українська ініціатива” та пройшли стажування за кордоном. 16 олександрійських магазинів взяли участь у проекті „Купуй Кіровоградське” і пропонували покупцям продукцію місцевих товаровиробників: ТМ „Королівський смак”, ВАТ „Кіровоградський хлібозавод”, ТМ „Слов'яночка”, „Оксамит”, „Клуб сиру”, „Геркулес”, „Кум” тощо.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: