Хроники Александрии

Проїзд в автобусах подорожчає

, 20.11.2013

Виконавчий комітет регулярно затверджує результати перерахунку пільгової категорії населення на міських автобусних маршрутах загального користування. На черговому засіданні членам виконкому була представлена чергова цифра — 14 тисяч 663 пільговики щодня користуються автобусами, у кожному з 143 рейсів їздить 102 пільговики. Такі розрахунки у будь-кого викликають сумніви. Тож і головуюча на засіданні виконкому перший заступник міського голови Людмила Давиденко висловила свою позицію, пригадавши, що за розрахунками Харківського національного автомобільно-дорожнього інституту, правом безкоштовного проїзду в олександрійських автобусах за день користуються не більше 8,5 тисячі пасажирів. Чому ж у звітах перевізників кількість пільговиків завищена майже вдвічі?

За словами Л. Давиденко, грошей, які виділяються державою у якості компенсації перевізникам за пільгові перевезення, достатньо, аби покрити витрати, але платяться вони невчасно. Так, на сьогодні з перевізниками розрахувалися лише по травень, проте вони не відмовляються від своїх зобов'язань і продовжують безкоштовно возити пільговиків впродовж дня, окрім годин-пік: з 6.00 до 8.00 і з 16.00 до 18.00. Перевізники неодноразово зверталися до виконавчого комітету з проханням розглянути можливість підвищення розміру тарифу на проїзд в міському автотранспорті загального користування. Висновками Харківського національного автомобільно-дорожнього університету з метою досягнення рентабельності пасажироперевезень також рекомендовано привести тариф до економічно обгрунтованого рівня: 2,25–2,50 грн.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. Странно. Явная брехня представлена «под брендом» Харьковского института. А почему не Массачусетского? Было бы солиднее. Впрочем, брехня и в Африке брехня. Цыфирь завышена минимум на порядок. Но разве привыкать?..

  Современник,
  58d0f8b
 2. Принцип действия один; не важен метод — важен результат…

  Современник,
  58d0f8b
 3. в Киеве проезд 3гр при средней зарплате 4 000гр а в Александрии 2-50 при зарплате 1 200гр И кто о ком заботится

  бешкетник,
  133c6f3
 4. давайте по 6 гривень! А шо все одно пільговики тільки і їздять.

  аппроо,
  6874113
 5. В Дніпропетровську теж проїзд по 3 гривні.
  Так там відстань набагато більша та маршрутки їздять частіше та швидше.

  студент,
  ba59b8a

Добавить комментарий: