Хроники Александрии

Чиновники допоможуть сім’ям

, 19.11.2013

Виконавчий комітет розглянув та запропонував депутатському корпусу затвердити міську програму підтримки сім'ї до 2016 року, Її мета — створення умов для належного функціонування та розвитку сім'ї, утвердження духовно і фізично здорової, матеріально та соціальне благополучної родини, забезпечення виконання нею основних функцій та створення у місті ефективної системи надання соціальних послуг сім'ям, дітям та молоді.

У сучасному суспільстві інститут сім'ї переживає не найкращі часи: руйнуються сімейні стосунки, зростає кількість розлучень, загострюється проблема насильства, діти часто виховуються однією матір'ю, рідше — батьком. Став поширеним „громадянський” шлюб, молодь не поспішає офіційно реєструвати стосунки, відкладає до кращих часів народження дітей.

В Олександрії налічується близько 15 тисяч сімей з дітьми, з них 2094 — неповні, 555 — малозабезпечені, 6969 отримують допомогу на дітей, у 416 багатодітних родинах виховуються 1378 дітей, у 333-х зростають діти-інваліди, 380 сімей, які опинилися у скрутних сімейних обставинах, знаходяться на обліку Олександрійського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Зниження життєвого рівня, безробіття, алкоголізація та наркотизація населення — усе це негативним чином впливає на сім'ї та їхній мікроклімат.

Серед шляхів розв'язання проблем сім'ї у документі зазначені: надання якісної соціальної допомоги, організаційно-просвітницька робота, пропаганда здорового способу життя, розвиток волонтерського руху, створення соціального гуртожитку для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. За 22 года дерьмократических «преобразований» («Альтернативи яким немає»- Л.Кучма) довели Украину до состояния, которое сами характеризуют как: «В Олександрії налічується близько 15 тисяч сімей з дітьми, з них 2094 — неповні, 555 — малозабезпечені, 6969 отримують допомогу на дітей, у 416 багатодітних родинах виховуються 1378 дітей, у 333-х зростають діти-інваліди, 380 сімей, які опинилися у скрутних сімейних обставинах, знаходяться на обліку Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Зниження життєвого рівня, безробіття, алкоголізація та наркотизація населення — усе це негативним чином впливає на сім’ї …» Напрашивается вопрос: есть-ли среди этих несчастных дети «депутатського корпусу», которому «Виконавчий комітет розглянув та запропонував» иммитировать озабоченность? Или дети членов виконавчого комітету? То есть тех, кто непосредственно причастен к тому, о чём идёт речь в статье? Вопрос риторический?

    Современник,
    58d0f8b
  2. А будет ли возможность беспроцентного кредита или рассрочки с удержания с заработной платы для покупки жилья молодым семьям, ведь надоело уже платить за съем, много слов а дел по сути самых важных нету, ведь даже если стать на очередь куча разных справок, которые не всегда подходят, и продолжаешь жить на съеме, выбора нет!!!!!!!!!!!!!!!

    Евгений,
    1130b46

Добавить комментарий: