Хроники Александрии

Будемо виховувати патріотизм

, 14.11.2013

Міська програма патріотичного виховання населення на період до 2017 року затверджена виконавчим комітетом міської ради. „Головною проблемою, на розв'язання якої спрямована програма, є зниження рівня патріотичної свідомості у суспільстві, що негативно позначається на економічному та соціальному розвитку міста.

Зокрема, це проявляється у міграції за межі міста молодих спеціалістів, висококваліфікованих кадрів, творчої інтелігенції тощо. У суспільстві загострені протиріччя між поколіннями відносно патріотичного настрою громадян різного віку”, — йдеться у документі. Метою програми є розвиток та вдосконалення системи патріотичного виховання шляхом об'єднання зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування та інституцій громадянського суспільства. Досягти мети розробники програми сподіваються через формування свідомості, поваги до особистості, суспільства, держави, виховання активної громадянської позиції, правосвідомості, позитивного ставлення до праці, формування здорового способу життя як важливої складової розвитку та виховання людини, усвідомлення своєї відповідальності за збереження і примноження духовних скарбів тощо. І все це знайшло відображення у низці запланованих заходів, таких, як створення краєзнавчих телепрограм, видання краєзнавчої літератури, методичних видань, експедиції, участь у виставках та конкурсах, сприяння діяльності музеїв бойової слави і т. п.

Виконання цих завдань покладене на управління освіти, молоді та спорту; культури і туризму міської ради та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. За пропозицією міського голови С. Цапюка, до реалізації програми патріотичного виховання будуть залучені олександрійські громадські організації.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. Патриотизм хорошо воспитывать когда финансовая петля не давит в шею, молодые специалисты бегут из города — так это не от того что они не патриоты, я уверен большая половина патриоты — им семью надо кормить и о будущем думать, а какой патриотизм когда у кормушки нардепы и приближенные жилы тянут с народа и молодняк это все видит, и пытается приспосабливаться к такой ситуации — думаете это позитивно влияет на патриотизм????????????? еще много можно перечислять факторов! КАК ГОВОРИТСЯ Я РОДИНУ СВОЮ ЛЮБЛЮ, НО ГОСУДАРСТВО НЕНАВИЖУ!!! Кончилось то поколения когда на заводах вкалывали с задержкой зарплаты по 3-5 года, сейчас не хотят идти за копейки! Я, понимаю что вы скажите надо а кто будет подымать с колен родную страну??? А ради чего??? ради толстосумов? которые за нас решают как быть, как жить… честно, надоело!

  Верещагин,
  8e94439
 2. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОЗАЦЬКОГО ТОВАРИСТВА
  Саме сьогодні, 15 листопада 2013 року, відома у місті
  Громадська організація Олександрійського крайового
  козацького товариства «Козацький Звичай» відзначає
  14-річчя від дня своєї державної реєстрації юридичної
  особи. Зі святом Вашого товариства, дорогі козаки та
  козачки! Козацькому роду- нема та не буде переводу!

  Громада міста,
  2d8b9ba

Добавить комментарий: