Хроники Александрии

Медичну допомогу від „Районної лікарняної каси” жителям Нової Праги гарантовано

, 4.11.2013

Більше 12 років відчутну медичну допомогу членам РЛК надає благодійна організація „Районна лікарняна каса”. Про наслідки своєї діяльності вона постійно інформує громадськість через засоби масової інформації та на зустрічах.

Найбільшим населеним пунктом у районі є селище міського типу Нова Прага, де проживає до 8 тисяч населення Серед питань, які найбільше турбують жителів селища, є питання медичного обслуговування. З метою інформування про проведену роботу РЛК у 2013 році 16 жовтня відбулася зустріч головного лікаря Центральної районної лікарні, депутата обласної ради, члена правління благодійної організації „Районна лікарняна каса” Валентини Корніївни Гарагулі, головного лікаря Комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійського району”, голови правління „Районної лікарняної каси” Олександра Миколайовича Гірника, головного лікаря Новопразької амбулаторії, депутата обласної ради Дмитра Олександровича Мошина, члена правління директора РЛК Анатолія Степановича Крівця з медичними працівниками Новопразької амбулаторії та жителями селища, які знаходились на лікуванні.

У своєму виступі Валентина Корніївна зупинилась на значенні додаткових до бюджетних надходжень джерел фінансування медичної галузі району, в тому числі за рахунок благодійних внесків і в першу чергу благодійної організації „Районна лікарняна каса”, яка, окрім забезпечення членів ЛК медичним обстеженням та медикаментами, надає допомогу лікувальним закладам району в оснащенні сучасною апаратурою, виробами медичного призначення, в покращенні умов перебування хворих на лікуванні. Директор РЛК Анатолій Степанович розповів про завдання та програму реалізації передбачених функцій і проведену в 2013 році роботу. Щодо співпраці жителів селища з лікарняною касою відмітив, що ще в 2000 році при заснуванні благодійної організації жителі Нової Праги активно підтримали ініціативу керівництва району і районної лікарні по створенню „Районної лікарняної каси”. Слід відмітити, що нині в благодійній організації колективними членами є працівники майже всіх підприємств і організацій селища, в т. ч. медичні працівники, працівники навчальних закладів, культури, селищної ради, фермерських господарств, пенсіонери.

А в цілому по району членами РЛК є працівники більше 100 підприємств і організацій, всього 7 тисяч членів. З початку нинішнього року за медичною допомогою звернулись 1405 членів ЛК. Для лікування їм надано медикаментів на 628 тисяч гривень. Особлива увага приділяється людям похилого віку, 146 з яких отримали благодійну допомогу на суму 90 тисяч гривень. Тобто в середньому більше 600 гривень на лікування одного. Надано допомогу на лікування 65 дітей членів ЛК. Медичну допомогу від „Районної лікарняної каси” отримали 115 жителів Нової Праги на суму 46,3 тисячі гривень, в тому числі її отримали 17 медичних працівників та 11 пенсіонерів. Крім забезпечення членів РЛК медичним обстеженням і медикаментами, благодійна організація в цьому році надала благодійну допомогу лікувальним закладам на суму 74,5 тисячі гривень. Під час даної зустрічі головному лікарю Ново-празької амбулаторії Дмитру Олександровичу Мошину для амбулаторії передано 5 апаратів для вимірювання артеріального тиску.

Також адміністрація ЛК відповіла на всі запитання, що надійшли від присутніх, для покращення співпраці амбулаторії з „Районною лікарняною касою” уповноваженою особою призначено старшу медичну сестру амбулаторії Ірину Вікторівну Решетняк, яка буде надавати допомогу жителям селища у вирішені питань вступу в члени лікарняної каси, по забезпеченню їх медикаментами при лікуванні та з інших питань, що стосуються лікарняної каси.

В. П. Григір, член правління РЛК

Комментарии:

Добавить комментарий: