Хроники Александрии

Скільки в Олександрії школярів та студентів?

, 21.10.2013

10 жовтня завершилися роботи з підготовки навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період, повідомила начальник управління освіти, молоді та спорту Л. Димкова. За словами міського голови С. Цапюка, в ході цих робіт були виявлені певні недоліки. Мер доручив Л. Димковій та директору КП „Теплокомуненерго” А. Грибачовій надати пропозиції стосовно передачі зовнішніх тепломереж навчальних закладів на баланс ТКЕ.

Загалом, заслухавши інформацію начальника управління освіти про готовність навчальних закладів до нового 2013–2014 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період, члени виконавчого комітету міської ради визнали стан підготовки задовільним і затвердили мережу загальноосвітніх навчальних закладів міста. Так. в Олександрії функціонують 17 ЗНЗ, з них 4 — заклади нового типу. У 348 класах навчаються 7452 учні, працюють 26 груп продовженого дня. Загальна кількість дітей і підлітків віком від 6 до 18 років у нашому місті становить 8559 осіб, з них 8490 здобувають повну загальну середню освіту: 7452 учні навчаються у ЗНЗ, 417 — у ПТУ, 621 є студентами вищих навчальних закладів.

Крім того, з метою подальшого залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом прийнято рішення про проведення XIII спортивних ігор молоді Олександрії серед вищих навчальних закладів І–ІІІ рівнів акредитації та професійно-технічних закладів освіти, які традиційно тривають з жовтня по травень.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: