Хроники Александрии

Останній притулок героїв

, 16.10.2013

Нещодавно у с. Приютівці Олександрійського району відбулося урочисте перепоховання останків чотирьох бійців Червоної Армії другого стрілецького батальйону та роти ПТР 468-го стрілецького полку 111-ї гвардійської стрілецької дивізії, які загинули під час жорстоких боїв у період з 29 листопада по 1 грудня 1943 року на висоті 154.6 неподалік селища на підступах до Олександрії.

Як уже повідомлялося раніше, навесні цього року працівники олександрійського підприємства ОКВП „Дніпро-Кіровоград” під час виконання земляних робіт на насосній станції неподалік Приютівки знайшли останки одного бійця. Після того представниками ради районної організації ветеранів України на тому ж місці було організовано та проведено пошукові роботи, в ході яких знайдено останки ще трьох солдатів Червоної Армії. На жаль, імен героїв пошуковцям встановити не вдалося.

Під час перезахоронения бійців Великої Вітчизняної над їхньою могилою пролунав військовий салют, були покладені квіти. В урочистості також взяли участь представники Олександрійської РДА, Приютівської селищної ради, військового комісаріату, громадських організацій, трудових колективів селища, ветерани війни, учні навчальних закладів.

О. Наріжний

Комментарии:

Добавить комментарий: