Хроники Александрии

Підприємства показали „товар лицем”

, 14.10.2013

Третього жовтня за ініціативи КОДА в Кіровограді розпочала свою роботу Всеукраїнська агропромислова виставка „АгроЕкспо-2013. У відкритті виставки взяв участь Президент України Віктор Янукович. В експозиціях серед різноманітних зразків сучасної техніки для сільського господарства широковідомих марок були представлені розробки і шести олександрійських машинобудівних підприємств.

Так, ТОВ „Торговий дім „Укрнасоссервіс” привіз на виставку свою традиційну продукцію — насоси промислового призначення різної потужності, які вже багато років знаходять своє застосування на різних виробництвах нашої країни та за її межами. Товариство „Лізава” пропонує можливим покупцям сільськогосподарське обладнання — ріпакоукладач, принциповою особливістю якого є оригінальна конструкція, завдяки чому значно зменшуються втрати при зборі урожаю ріпаку. ТОВ „Завод „Автоштамп” теж представив продукцію, яка не перший рік відома не лише аграріям України, а й ближнього зарубіжжя: це навісне сільськогосподарське обладнання — жатка для збирання соняшнику. Мульчувачі грунту та інші вироби товариства „Олександрійська ливарна компанія” також знайшли свою „нішу” в експозиції виставки. І якщо згадані промислові виробництва представили на „АгроЕкспо-2013” суто аграрну техніку, то продукцію олександрійського товариства „Укренергопродукт” можна вважати виробами широкого призначення: підприємство випускає екологічно чисті паливні брикети з деревного вугілля. Такий енергоносій поки що користується популярністю переважно у закордонних споживачів.

Крім виробництв, на виставці присутня й експозиція навчального закладу — Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету.

О. Наріжний

Комментарии:

  1. Наріжний, напиши у своєму житті хоч раз об»єктивно! Із-за приїзду януковича в Кіровоград, тримали пасажирів з білетами на автовокзалі з 13 до14 години, не випускаючи автобуси на маршрут. Автомобільний рух був повністю паралізований. З інтересами мешканців обласного центру ніхто не рахувася: від «його величності» до «стражів порядку»! Саме це найбільше запомнилося кіровоградцям і гостям міста.

    Нестор-літописець.,
    51e2bbc

Добавить комментарий: