Хроники Александрии

Землю в оренду — лише сумлінним

, 8.10.2013

„Підприємці з Центрального ринку хочуть гарантій, що не залишаться без торгових місць, тому просять надати їм в оренду на умовах строкового сервітуту земельні ділянки під контейнерами. Цікаво, що всі в Олександрії встановлюють кіоски та контейнери за власні кошти, а ці хочуть за рахунок ринку. На даний час на Центральному ринку багато вільних місць. Всього ж на КП „ОЦР” чотири тисячі торгових місць, а працюють всього 850 підприємців, які мають по декілька точок. Половина ринку — порожня, — заявив С. Цапюк на засіданні виконавчого комітету під час розгляду земельних питань.

Громадська рада підтримала запропоновану адміністрацією Центрального ринку концепцію впорядкування підприємства, яка передбачає: створення належного санітарного стану; усунення стихійної торгівлі на прилеглих вулицях, зонування торгових об'єктів по видах товару; створення вільних проїздів до житлових будинків. Реалізація даного проекту також передбачає розширення меж ринку, що надасть можливість збільшити кількість торгових місць на 156 одиниць”.

„Земельні ділянки під торговими контейнерами будуть надаватися в оренду лише тим підприємцям, у кого легалізована наймана праця, — продовжив міський голова. — А поки що у 21-й перевіреній торговій точці за межами ринку було виявлено 17 порушень.

Торгувати всередині ринку підприємці не хочуть, бо там їхня діяльність буде під контролем, і доведеться працювати легально”.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. Куркули! на сет земли земли

  77,
  c45915c
 2. зато контейнера продают зти же торгожня от 5000доларов и выше.

  nikools,
  8e3a9c9
 3. Закон рыночной экономики — Каждый товар продается по той цене, по которой его покупают, поэтому если завтра кто-то готов заплатить за контейнер 10 тыс зеленых, то и стоить будет именно эту сумму. А вот рассказывать «сумлинным» чиновникам про сумлинных предпринимателей, — людей смешить

  forsage,
  820fd2d
 4. Це мені,знову мені,а це моєму сину,ця земелька для брата,а ця для сестри,а це для другого сина,а це для внучка,знову мені,а це для доні,а людям що?Паскуда і проидисвіт,він думає що він не потоне,не потоне бо гімно,а згине,як роса на сонці.

  Місто,
  d9696b3

Добавить комментарий: