Хроники Александрии

За сприяння С. Кузьменка буде відремонтовано поліклініку

, 7.10.2013

У зв'язку з надходженням субвенцій та перевиконанням міського бюджету члени виконкому запропонували депутатському корпусу внести зміни до бюджету Олександрії на 2013 рік. Зокрема, 69 тис. грн. субвенції з державного бюджету будуть спрямовані на соціальну допомогу дітям-сиротам і позбавленим батьківського піклування, а також батькам-вихователям (за загальнодержавним принципом „Гроші ходять за дитиною”). Ще 150 тис. грн. субвенції з бюджету Кіровоградщини Олександрія отримала як переможець обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Ці кошти планується направити на реконструкцію приміщення під топкову НВК №12 для встановлення піролізних котлів на деревині. Співфінансування даного проекту з міського бюджету — 51,2 тис. грн.

З коштів обласного територіального дорожнього фонду на поточний ремонт вулиці Кіровоградське шосе виділено 200 тис. грн. Унаслідок перевиконання річного плану міського бюджету по зборах за першу реєстрацію транспортних засобів, на ремонт доріг додатково буде спрямовано 85,5 тис. грн.

Як стало відомо, народний депутат України Сергій Кузьменко посприяв у виділенні з фонду допомоги регіонам 1 млн. 300 тис. грн. державних коштів на ремонт приміщень поліклінік МЛ №1 (по вул. Семашка, 15 та по вул. Діброви, 77). З них 999 тис. грн. планується спрямувати на ремонт семиповерхової поліклініки. З міського бюджету на співфінансування ремонтних робіт згаданих об'єктів буде виділено 38,9 тис. грн. Сьогодні за місцеві кошти вже відремонтовано покрівлю 7-поверхової поліклініки та розпочато поточні ремонти її відділень. Також міській раді було запропоновано виділити кошти на оформлення технічної документації для будівництва водопроводу до с. Звенигородки.

За словами міського голови С. Цапюка, у наступному році всі олександрійські заклади охорони здоров'я будуть приведені до ладу. Крім того, у програму економічного та соціального розвитку міста на 2014 рік буде внесено капітальний ремонт міського Палацу культури, приміщення колишнього дитячого садочка №21 (на БАМі) та проспекту Будівельників.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: