Хроники Александрии

Виконком розглянув і ухвалив

, 16.09.2013

Шостого вересня на черговому засіданні виконавчого комітету Олександрійської міської ради було вирішено створити робочу групу з питань впровадження альтернативних джерел енергії на території Олександрії. За словами міського голови Степана Цапюка, одним з таких видів енергії може бути біогаз, який досі просто викидався в атмосферу на місцевих очисних спорудах.

„Робоча група повинна опрацювати питання використання біогазу для підготовки проекту. Проект має бути розроблений під державні гарантії, оскільки установки для збагачення біогазу до рівня, необхідного для його практичного використання, виготовляються в Німеччині, і вони доволі дороговартісні. Якщо звернутись до досвіду розвинутих європейських країн, зокрема Швеції, то можна пересвідчитись, що використання біогазу, по-перше, поліпшить екологічну ситуацію, по-друге, стане значним джерелом енергії, котру можна використовувати як для опалення, так і для заправки автомобілів, що працюють на природному газі. Це якраз те, що зараз від нас вимагає уряд держави — зменшити використання дорогого природного газу”, — сказав міський голова. У зв’язку з цим начальнику управління економіки доручили підготувати пропозиції щодо складу робочої групи, яка вивчить питання переведення деяких котелень міста з природного газу на біогаз. За попередніми розрахунками, першим таким об’єктом може стати районна котельня у Південному мікрорайоні нашого міста. А на перспективу для отримання біогазу можна використовувати сучасні технології, які дозволяють добувати його, переробляючи різні відходи.

Також на засіданні виконкому присутні схвалили індикативні прогнози бюджету міста на 2014 рік; а управління приватизації та управління архітектури і містобудування міської ради отримали завдання провести інвентаризацію наявних у місті рекламних щитів, бігбордів і банерів з метою перевірки законності їх встановлення та недопущення самовільного розміщення цих рекламних засобів на території Олександрії.

Члени виконкому також прийняли рішення з ряду земельних питань.

О. Іванченко

Комментарии:

Добавить комментарий: