Хроники Александрии

Ринок біля гімназії

, 4.09.2013

Виконавчий комітет запропонував міській раді погодити комунальному підприємству „Олександрійський центральний ринок” у постійне користування земельну ділянку площею 0,0680 га (землі громадської забудови) по вулиці Кременчуцькій суміжно з гімназією ім. Т. Г. Шевченка для облаштування торговельних місць та надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Простіше кажучи, поряд з гімназією незабаром з'явиться міні-ринок, де планується розмістити стихійних продавців, які сьогодні торгують із землі вздовж проспекту Леніна порад з супермаркетом „Фуршет”. Як відомо, боротьба зі стихійною торгівлею, яка активізується час від часу, допоки вагомих результатів не дала. Проте, за словами міського голови, наразі обласна державна адміністрація поставила чіткі вимоги: з початку вересня вуличної торгівлі бути не повинно. С. Цапюк пообіцяв: якщо бабуся надасть довідку від вуличкому про те, що сама виростила городину, яку продає, „містове” на новому ринку з неї брати не будуть.

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. …умный прдумал: пусть бы его мамаша от райбыта до фуршета протопала на рынок ,чтобы продать пару пучков укропа…. твари,издеваются над людьми!!!!

    просвитер,
    58f9bd3
  2. Уличкомы запашутся справки выдавать, так как в этом умирающем городе работы нет… не только бабушки торгуют укропом, а и молодёжь торгует тем что вырастит что бы свести концы с концами и прокормить детей!!!

    люся,
    e300e01

Добавить комментарий: