Хроники Александрии

На один гуртожиток більше

, 24.08.2013

Виконавчий комітет запропонував міській раді затвердити, програму передачі гуртожитків у комунальну власність територіальної громади міста. На даний момент може бути переданий місту лише один гуртожиток — по вулиці Паризької Комуни, 13а, балансоутримувачем якого є Олександрійська дистанція колії „Укрзалізниці”. Секційний гуртожиток на 14 кімнат загальною площею 394,1 кв. м був побудований у 1960 році. Згода на його прийняття до комунальної власності надана міською радою ще у 2010 році, але до цього часу дистанція колії не виконала умову — привести будівлю до ладу, здійснивши капітальний ремонт. Гуртожиток має бути переданий місту у 2013–2014 роках.

„Решта відомчих гуртожитків по місту (студентські, військової частини, призначені для проживання осіб, які потребують медичної допомоги і. т. п.) за своїм статусом не підпадають під сферу застосування Закону „Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” і не внесені до програми”, — йдеться у документі.

Тепер капітальний ремонт гуртожитку фінансуватиме дистанція коли спільно з міським бюджетом. Після Цього у ньому проживатимуть люди, які не мають власного житла.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: