Хроники Александрии

Про успіхи і недоліки

, 23.08.2013

На одній із щотижневих апаратних нарад присутні заступники міського голови, начальники управлінь міськради, керівники комунальних підприємств, селищні голови заслухали інформацію про виконання попередніх рішень і доручень, зокрема — про недавні проведені рейди робочої групи з питань легалізації найманої праці та перевірки об'єктів торгівлі й ресторанного господарства. Як свідчили доповіді, робота не була марною: комісія виявила ряд порушень трудового законодавства і домоглася їх усунення. Також були виявлені порушення правил торгівлі: у трьох з п'яти перевірених магазинах і кафе неповнолітнім продавали алкогольні напої та цигарки. Згідно зі складеними адмінпротоколами, порушникам доведеться сплатити штраф.

Міський голова Степан Цапюк наголосив на продовженні розпочатої в цьому напрямку роботи.

Враховуючи численні скарги мешканців міста на водопровідно-каналізаційне господарство, головуючий на нараді доручив створити спеціальну комісію, яка проаналізує всі заявлені випадки і подасть необхідні висновки до ОКВП „Дніпро-Кіровоград”. При цьому Степан Цапюк зауважив: „Коли Олександрія-водоканал” було міським підприємством, справи у ньому були кращими, ніж тепер, коли воно є обласним підрозділом. Тоді кошти йшли на виконання певних місцевих робіт, а зараз — це джерело фінансування обласного підприємства”.

Продовжуючи тему, міський голова нагадав присутнім, що він залишається прихильником ідеї про часткове переведення водопостачання міста на використання води з глибинних свердловин, і навіть кошти на початок робіт у наступному році можна знайти. Питання лише у визначенні якості води з підземних джерел. За словами мера, у планах — будівництво 21 свердловини.

Також на апаратній нараді Степан Цапюк дав завдання провести ретельний контроль за так званим „гаражним підприємництвом” — різноманітними видами діяльності (від авторемонтної до будівельної, служб таксі тощо), суб'єкти якої ніде не зареєстровані, а працюють на територіях гаражних кооперативів і таким чином порушують цілий ряд законодавчих актів, починаючи від податкових і закінчуючи охороною праці.

О. Наріжний

Комментарии:

Добавить комментарий: