Хроники Александрии

Про ринки, нового заступника і боротьбу з наркотиками

, 22.08.2013

Чергова, шістдесят друга сесія міської ради, яка відбулася у п'ятницю, дев'ятого серпня, запам'ятається присутнім ринковими розборами і призначенням нового заступника мера.

На початку засідання депутат Б. Кравченко зачитав звернення від мешканців будинків по вулиці Фрунзе з проханням не підтримувати проект рішення „Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки по вулиці Семашка, 57”. Мова йде про змінення меж КП „Олександрійський центральний ринок”. Автори звернення вважають, що дане рішення має бути прийняте лише після зміни Генерального плану міста, проведення громадських слухань та окремої сесії міської ради. Зробити доступним для перегляду та обговорення план або ж проект впорядкування ринку запропонував Депутат Є. Сайко, який зауважив: такі звернення від підприємців та жителів прилеглих до ринку вулиць надходять до багатьох народних обранців. Зрештою депутати більшістю голосів затвердили винесений на розгляд сесії проект і надали КП „ОЦР” дозвіл на розробку проекту землеустрою. „З першого вересня стихійної торгівлі навколо ринку не має бути, — наголосив С. Цапюк. — Але, щоб не позбавляти роботи підприємців, ми розширимо межі Центрального ринку”.

Не меншого розголосу набув розгляд проекту про вилучення земельної ділянки під ринком „Айсберг” до земель запасу. Цю ділянку планується передати КП „Олександрійський центральний ринок” у постійне користування для обслуговування продовольчого ринку. Адміністрацію КП „ОЦР” зобов'язали „підготувати пропозиції щодо подальшого функціонування ринку „Айсберг” як структурного підрозділу комунального підприємства”. За словами міського голови, проблеми з „Айсбергом” тягнуться ще з 2006 року, власник ринку працює без договору оренди і судиться з міською владою. Депутати заслухали і керівника ТОВ „Айсберг” А. Сибірцева, проте все одно 26 з них проголосували за вилучення землі під згаданим ринком. Напередодні виконком прийняв рішення з 14 серпня уповноважити КП „ОЦР” надавати ринкові послуги, справляти плату за них, забезпечити охорону та здійснювати санітарне утримання ринку „Айсберг”.

За пропозицією міського голови на сесію був запрошений начальник MB УМВС та керівник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків, оскільки влада вже неодноразово порушувала питання про низький рівень протидії наркоманії в Олександрії. Але у відсутності начальника перед депутатами виступив його заступник В. Шкуренко. Його коротка доповідь не задовольнила ні мера, ні депутатів міської ради. Тому було вирішено дочекатись доповіді начальника MB УМВС, який, за словами В. Шкуренка, зняв з посади керівника ВБНОН за прорахунки в роботі. С. Цапюк попросив правоохоронців підготувати пропозиції стосовно спільної з міською владою роботи у згаданому напрямку.

Сесія затвердила на посаді заступника міського голови з питань ЖКГ Івана Федорука, який тривалий час займався підприємницькою діяльністю, потім очолював КП „Благоустрій”, а останні декілька тижнів стажувався як кандидат на посаду.

Для здійснення аналізу та прогнозування суспільно-політичних процесів у місті міська рада у межах загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів створила відділ внутрішньої політики. Крім того, депутати затвердили Програму підтримки Олександрійського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби в Кіровоградській області. Нею передбачено виділення з міського бюджету 35 тис. грн. на проведення ремонтів приміщення та покращення матеріально-технічного забезпечення „даної установи.

Сесія затвердила звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2013 року. Так, власні й закріплені доходи виконані на 112,2%, у тому числі: податок з доходів фізичних осіб — на 111,8%, податок на землю — на 109%. Спеціальний фонд виконаний на 104,3%, у тому числі єдиний податок на 102%, власні надходження бюджетних установ — на 108%.

Також на пленарному засіданні було затверджено Стратегію економічного і соціального розвитку міста на 2013–2020 роки та створено комунальний заклад „Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрії”. Сесія ухвалила міську програму приватизації на 2013-2015 роки. На завершення присутні заслухали повідомлення депутатів міської ради Л. Сосни, А. Дюбкіна, А. Дичка та А. Кожем'яченка про роботу у виборчих округах та виконання ними рішень ради.

О. Карпачова

Комментарии:

  1. Депутати запроданці,не підтримали,свого лідера фракції . Те що звертаються мешканці і простят просто виконувати закон і про тишу і те що на дорозі не повинна бути торгівля . Цапюк і давиденко відкрито знущаються над громадою. Коли зрадники у владі зрозуміють,що терпець ,може урватись? Про що вони звіту ють ? Мешканці Дмитрово ,сміються з звіту сосни,вона для свого селища нічого корисного не зробила . А ,кожемяченко? Хто він і де він? Тільки вирішив свої власні питання по землі-корупція. Дичко прихватити собі,без конкурсу земельну ділянку-корупція. І разом з сином цапюка ,вирізає металобрухт на ТЕЦ .

    Уважний,
    d071a12

Добавить комментарий: