Хроники Александрии

Святкуємо День Незалежності

, 20.08.2013

Рішенням виконавчого комітету затверджені заходи з відзначення в Олександрії 22-ї річниці Незалежності України. Щодня з 12 по 14 серпня з 13 до 15 години на площі Леніна відбуватиметься благодійна акція „Діти — наше майбутнє”. Діти (сироти, інваліди, вихідці з багатодітних, малозабезпечених, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу) зможуть безкоштовно відвідати дитячі атракціони, які працюють на центральній площі міста.

Традиційно до Дня Незалежності у Краєзнавчому музеї ім. А. Худякової проходять виставки олександрійських майстрів. Цьогоріч з 19 серпня в музеї відкриється виставка робіт викладачів Олександрійської дитячої художньої школи „Моя Україна — мій рідний дім”, а з 21 серпня експонуватимуться вишиванки — вироби рукодільниць клубу „Олександрійська веселка”.

23 серпня о 10.00 на Європейській площі (біля приміщення міської ради) відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України; а об 11.00 — покладання квітів до пам'ятника Т. Шевченку. О 13 годині цього ж дня у сесійній залі міської ради пройдуть загальноміські урочисті збори та святковий концерт. Рішенням виконавчого комітету з нагоди річниці Незалежності за внесок у розвиток самоврядування, сумлінну працю та високий професіоналізм, а також здійснення демократичних перетворень у місті Почесною грамотою міської ради буде нагороджена начальник управління освіти Л. М. Димкова, Грамоти міської ради отримають: голова міської організації „Спілка українських офіцерів” В. О. Галата, спеціаліст управління праці Г. М. Звягінцева, голова ГО „Православна культура” А. Г. Штанько, перукар салону „Молодість” Н. І. Кочубей, підприємці І. Дрюченко, В. Хало та О. Федюк. У день самого свята, 24 серпня, загальноміські заходи відбуватимуться на площі Леніна з 12 до 22 години. Розпочнуться вони конкурсом дитячого малюнка „Незалежність очима дітей”, показовими виступами борців айкідо та розважально-ігровими програмами. Працюватиме традиційна виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. О 16 годині всі бажаючі зможуть взяти участь у конкурсі караоке. З 18.00 для олександрійців та гостей міста виступлять місцеві естрадні виконавці та гості: гурти „Живий звук” і „Лама”. Завершаться святкування о 22.00 святковим феєрверком.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. 20.08.2013 року інформація — …з 12 по 14 серпня з 13 до 15 години на площі Леніна відбуватиметься (!!!!) благодійна нормально=)

  Перехожий,
  fffe0db
 2. Всі «досягнення» за 22 роки так званої незалежності заслуговують на дві оцінки «2». И стыдно мне, что я живу в стране: в которой нет к народу уваженья; в которой всё сгорает, как в огне, и пенсии, и труд, и сбереженья; в которой земли, сёла, города,..разворовали партии вандалов; в которой власть работает всегда по принципам хапуг и криминала; в которой нету места старикам; в которой не хотят рождаться дети; в которой каждый выживает сам, в бессильи, проклиная всё не свете.… И страшно мне, что я живу в стране: в которой молча вымирают сёла; где «слуги» в бриллиантах и в броне, чужим детишкам закрывают школы; где памперсами штопают бюджет, презервативом меряют доходы, а миллиардов-потерялся след в просторах без налоговой свободы. Где не дают зарплат учителям, где нет бинтов больным для перевязки, где нищета шагает по пятам, и двадцать лет рассказывают сказки!… И горько мне, что я живу в стране, которую нигде не уважают. Но не грозит опасность ей извне. Её родные дети разрушают!..

  Современник,
  92b56ad
 3. Обалдеть!!! 20 числа выходит статья о том, что, оказывается, с 12 по 14 я могла своих детей бесплатно на аттракционы сводить. Интересно, ГДЕ раньше была эта информация? Почему-то даже на площади ни одного объявления на подобную тему и близко не было.
  Классно сделали! И своей благотворительности хвалу воспели, и денежки сэкономили, потому что детям и родителям о своей «доброте» сообщить «забыли»

  Инна,
  9ff829b
 4. Продажна влада,святкує. Це шабаш відьмовий! Як не радіти,гроші вкрали з бюджету,землі собі прихопили, приміщень за безцінь прихватили, та й боголепу дали,міркують,що він їх відмолить. Біснують антихристи .

  Уважний,
  a287e2b

Добавить комментарий: