Хроники Александрии

Фокус не вдасться

, 15.08.2013

Підприємці — власники кафе з літніми майданчиками мають знати: міська влада у курсі того, як ці самі літні майданчики згодом перетворюються на капітальні споруди. Про це на засіданні виконавчого комітету повідомила перший заступник міського голови Л. Давиденко під час розгляду питання про уточнення цільового призначення земельної ділянки на площі Леніна,3, що перебуває в оренді ПП „Кафе „Казка”. „До нас часто звертаються керівники приватних та промислових підприємств із проханням надати пільги по оренді земельних ділянок, — поінформувала Людмила Вадимівна. — Зрозуміло, що зараз платити за землю дорого, але ж владі треба дбати про наповнення міського бюджету, який внаслідок таких пільг втрачає великі суми — аж до 600 тисяч гривень на рік. Що ж стосується вищезгаданого кафе, то сьогодні його літній майданчик без жодного дозволу реконструйований у криту споруду”. За словами керуючого справами виконавчого комітету В. Чеботарьова, власницю кафе викликали на засідання адміністративної комісії, де вона була оштрафована на 1700 гривень за самовільне розширення меж земельної ділянки і спилювання чотирьох каштанів. Місцеві посадовці наголошують: спроба оформити орендну плату за земельну ділянку під літній майданчик кафе під капітальною забудовою не вдасться нікому: всі платитимуть оренду згідно з чинним законодавством.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. Так ведь уже отдали на сессии 09 августа.

  Аноним,
  6685439
 2. Не знає ліва рука,що творе права. Давиденко ,а хто сплатить за землю, біля райдержадмін,яку без конкурсу захватив дичко. Чи ти з ним так разоахувалась за авто на якому їздиш ?

  Уважний,
  93079f1
 3. Яка відверта брехня? Давиденко невже , ти сама віриш ,в що кажеш? Ви з цапюком ,вже не знаєте,що ще вкрасти у громади? Ці балачки,за не плату за оренду,це просто блеф. Ти знаєш ,хто неплате і ніяких мір не приймаємо ,а чому,тому що ,твоя «управляюча компанія»-не платили ,твій зять не плате ні за оренду,ні кошторис ,хто йому робив ремонт,та меблі,за які ти не розрахувалась. Все це твої збитки,які ти зробила для громади. А де меблі,що не розрахувалась з . Аміром ,що були в кабінеті . Скічка? В офіс . П. Р забрали, ви ж казнокради конфлікт інтересів 3 школа,це крадіжки комунального майна,по конкурсу в оренду не надавалось, оренду не платили, і права викупу не маєте. Подивимось,як ви з тіні робітників пекарні виводите? Думаєш місто,нічого не знає?

  Уважний,
  ad22c85

Добавить комментарий: