Хроники Александрии

Стратегія розвитку міста

, 8.08.2013

Виконавчий комітет розглянув та запропонував міській раді затвердити Стратегію економічного і соціального розвитку Олександрії на 2013–2020 роки. Даний проект, згідно з чинним законодавством, був оприлюднений у газеті „Вільне Слово” та пройшов процедуру обговорення. Жодних пропозицій та зауважень на адресу документа від населення міста, громадських організацій та осередків політичних партій не надійшло. Основним завданням Стратегії, яка передбачає три етапи реалізації, є підвищення рівня життя населення міста за рахунок розвитку промисловості, підприємництва, транспортної інфраструктури, сфери послуг і торгівлі, відродження буровугільного комплексу, залучення вітчизняних та іноземних інвестицій тощо.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. Сейчас власть и цену на проезд поднимет,и льготные рейсы введет и приписывать будет,количество льготных пассажиров. Ведь главный маршрут вы играла дочь прокваса. А это Проквас ,цапюк и Давыденко . Подлости нет предела,они думают,что громада ничего не знает. Считают всех зо лохов. Ничего все проверим

  Общество,
  47711a8
 2. Бідні ніяк не поділять кошти за пільгові перевезення . Зараз про квас ,цапюк і вчилка, собі гребуть,адже їм такий ласий шматок дістався,а автобуси купченка(таксопарк), таке з ними робиться. Хороша людина садоміченко ,вірне рішення піти з посадиа то посадять,це ж він займався конкурсом,та розрахунками,коли він відмовився виконувати ,вчилкині забаганки,воно так верещало,кришу знесло їй зовсім. Зараз побачите розкрадання бюджетних коштів по-крупному.

  Соц.захист,
  1b3ba0a
 3. я вообще раз году езжу на автобусах зачем те пiльгш!)))

  77,
  e702b97
 4. Держава,так і зробить,і не будуть тоді красти з бюджету на перевезення, не треба буде їздити і рахувати пільговиків, бо кожний буде рахувати свої кошти , скільки в нас пільговиків,які ніколи,нікуди не їздять ,хворі і старенькі,а кошти дається на всіх і лежачих і стоячих. А перевізники доказують,що вони тільки пільговиків і возять. А тепер ,ще й сам і сама в долі, так подивитесь,скільки собі вірахують. , з пільгових коштів. Все буде ,як на долоні.

  Кордон,
  fa5526a
 5. В місті,не має проблем,треба знущатись ,над таксистами. Треба ,щоб вони несли «дань»,а то як це мера не привічають з його хвойдою. Турі апаратні наради,займаєтся самолюбованієм ,якось дивно. Треба готувати місто ,до опалюванного сезону,під’їзди не готові не вікон ,не дверей в будинках на верх ньому бамі,ліфтів ніхто не ремонтує,покрівлі течуть. Це як сказали,що прибудинкові території будуть асфальтувати в дощ,а то в них дуже багато роботи. Він хоча розуміє коли дає таку інформацію? Безглузді дії влади крадіів,це наше сьогодення. А він з таксистами воює. Та в нашому місті самі кращі таксисти і ціни нормальні. А перевіряє,бо хоче собі кишені набити, піднявши ціни на проїзд в автобусах,та щоб люди менше їздили на таксі. А їздили по його маршруту ,де він з проквасом,та хвойдою в долі. Хлопці таксисти час настав ,ми з вами повинні згуртуватись,проти бандитськоі влади. Не вони створювали вам робочі місця,не вони купляли авто . Дороги нехай ремонтує,ви платите транспортний сбір. Разом ми відстоємо свої інтереси. А недолугі держиморди скинемо ,як мотлох.

  Уважний,
  a1ecf52

Добавить комментарий: