Хроники Александрии

Немає настилу — не буде і торгівлі

, 1.08.2013

Міська влада суворо попередила підприємців, які торгують кавунами та динями: якщо продавці розкладатимуть товар просто на землі — дозвіл на торгівлю буде скасований. Згідно з санітарними вимогами, торгівля з землі баштанними культурами заборонена, дині й кавуни мають бути розкладені на дерев'яних настилах або ж, на крайній випадок, на автомобільних причепах. Ця ініціатива швидше втілилася б у життя, коли б до неї долучилися покупці і припинили купувати дари природи з землі, особливо — на торгових точках поблизу автошляхів та вуличних перехресть зі жвавим транспортним рухом.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. Какой ужас… арбузы и с земли продают!!! Прям кошмар. Вам что больше заняться нечем? На полях арбузы в стерильных условиях выращивают?

  Сергей,
  8208c99
  • А вы сами подумали,что вы написали!Речь идёт не о земле.А то что арбузы продаются на обочинах дорог!Я считаю,что такую торговлю нужно вообще запретить.И торговать нужно только в отведённых для этого местах!

   Елена,
   dfeccc5
 2. Социаль-економічний розвиток міста і його стан, призвело до звільнення. Садоміченка, бо він відкрито сказав давиденко, що вона не розуміє перспектив розвитку міста, їй аби відписатись про регіон 2015.

  Громада,
  6f9cee4
 3. давиденко — ###!!!

  ДДТ,
  9eda592
 4. Требует ### взносы, за разрешения. Ей даже. Садомиченко, сказал, нет такого в законе. А она его «опустила», мужик и ушел. Теперь мы ее опустим, ### ольшанскую. На димитрово ее ###, все ненавидят. Аукнутся ей слезы предпринимателей. Скоро ее с горда сам Ларин уберет. А цап опять на гараже будет с автоматом прятатся. Не поможет. Суд громады будет

  Адвентист,
  8b883fe
 5. и другие тоже! ))) ###

  77,
  49f6bd5
 6. Стыдно власти, штрихуешь . А ведь великий Пушкин сказал:»ай да Пушкин ,ай да сукин сын».

  Олег,
  8b883fe
 7. А з якого це дива Алнет почав портити коментарі? Мо вже й до вас давиденчика добралася чи може самі почали прогинатися під владу? Так влада не вічна, під кого слідуючого підкладатися будете, а Алнет. Гандьба!!

  М,
  81bb982
 8. бо в цапа пiд копитом!!!

  ДДТ,
  459c5d4
 9. Алнет мався на увазi

  ДДТ,
  459c5d4
 10. Всі міста, як міста, а до нашого берега припливло… Влада і небажає допомогти добудувати довгобуди і щоб молодь отримала житло, а не чекала черги 20 років… Держава виділила кошти 7 містам, а ми не попали в той перелік, бо раніше, як нам виділили то покрали кошти. 5 школу ніяк не до будують і не здадуть в експлуатацію, бо стільки там приписали, що дичко втік, чума побудувала в Севастополі будинок для себе і для сім’ї доньки. А та ### вільшанська, наше місто вже так обібрала, що вже не знає що ще вкрасти, так знущаєтся над реалізаторами кавунів.

  Роман,
  2143dee
 11. а на автовокзале Александрия- творогом и молоком торгуют прямо у выхлопной трубы автобуса, собаки шныряют, иной раз изловчившись успевают поссать на товар, и что то никто никого не наказывает…

  рукла,
  8bc2340

Добавить комментарий: