Хроники Александрии

Незабаром — новий навчальний рік

, 19.07.2013

Виконавчий комітет затвердив низку заходів з підготовки навчальних закладів міста до нового 2013–2014 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема, передбачається проведення поточних і капітальних ремонтів, забезпечення шкіл підручниками та навчальними посібниками, кадрове комплектування навчальних закладів тощо. Як зазначила заступник міського голови Л. Сосна, усі поточні ремонти у школах та дитячих садках здійснюються у плановому режимі відповідно до графіків і будуть завершені у зазначені терміни.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. А нічого, що ремонт в класних кімнатах робиться за батьківські кошти? Я не спорю, кошти на фарбування (і тільки фарбування!!!, а не ремонт) шкільних коридорів були виділені міською владою. Якась школа отримала 1800 грн, інші — 2000, 2500, 3000. Як всі знають, батьківські внески скасовані. Міська влада говорить, що вона у змозі профінансувати ВСІ потреби шкіл міста. От нехай і фінансує. Чому батьки повинні ремонтувати класні кімнати? В принципі, основна маса батьків не проти здавати кошти на потреби школи. Тому міська влада повинна чітко сказати: ми фінансуємо тільки фарбування коридорів, надаємо в дуже недостатній кількості папір А4 для шкільної документації, крейду (якої вистачає на 2 місяці, замість 9-ти) і ВСЕ!!! За які кошти школа має заправляти картріджи для прінтера, купувати квіти для обладнання клумб, платити штрафи пожежникам і санстанції, проводити поточні ремонти, (такі як ремонт плит на кухні, сантехніка, ремонт даху, який тече, цвяхи, болти, шурупи, розетки, інше слюсарне приладдя, необхідне підсобному робітникові для виконання поточного ремонту іт.д і т.п.) Звідки все це і багато іншого брати? Як поновити шкільні меблі 1963 року випуску? Як придбати компьютери для викладання інформатики, яка вводиться з цього навчального року у 2-х та 5-х класах? У деяких школах 2-3 компьютера на всю школу, і то -1 у директора, інший — у завуча. За які кошти придбати шкільний посуд, який постійно б’ється? За які кошти купувати дітям призи за участь у різноманітних конкурсах? За які гроші робити промивку системи теплопостачання (а це — 200-400 грн)? Як придбати телевізор для школи для проведення більш-менш цікавих виховних годин чи уроків? У деякі класи, якщо зайти, то вони геть не відрізняються від тих, які були у далекому СРСР. Європою тут геть і не пахне. Як обладнати відповідно до вимог кабінет медичної сестри? Зато коли приїжджають з перевірками, то вимагають і питають, чого цього немає, чому тут, як у сараї, чому яма в асфальті іт.д.
  Однозначно, батьківські внески всіх проблем би не вирішили. Це — факт. Але з ними було б НАБАГАТО простіше. Тим більше, що перважна більшість батьків абсолютно не проти здавати якісь там 10-15 грн на місяць. Наші школи схожі на людину, яка тоне. Наша мудра міська влада, замість того, щоб витягнути цю людину із води на берег, взяла ще й забрала у неї рятівне коло.

  Лєна,
  7608d43
 2. Дуже прикро,що влада не володіє питанням підготовки до нового навчального року. Якщо батьки турбуються,де будуть навчатись їх діти,то сосна , і по школам не була і не знає ,як іде підготовка,а лише «зазначила». А чому б ,не взяти ЗМІ і не проіхатись по школах і самій подивитись і дати репортаж по телебаченню і в пресі. Кабінетне керівництво набридло, влада боїться громади. А сосна навіть не знає ,що їй робити. Бігає за давиденко і потім волає на підлеглих. Це якийсь жах. Таких керівників ,як. Черних. Т більше немає.

  Школа,
  6fa68b3
 3. Сосна — народжений повзати лiтати не зможе. Вона не дуже вправлялась в школi №12, а тут всi школи мiста. Не мiсце прикрашае людину, а людина мiсце. Просто людина не насвоему мicцi. З неi керiвник як з гiмна пуля.

  Громадяни,
  ffeee7d
 4. Згоден з вами. Кому прийшла думка ,пропонувати іі в заступники? Це якесь непорозуміння. Бездарна та ще з амбіціями. Це давиденко віддячила за ринок. Це їх забаганки,а Освітяни страждають ,до нашого берега припливе ,як не г…но,так тріска. Степан підбирає «глухонімі»кадри.

  Педагог,
  16dabe0

Добавить комментарий: