Хроники Александрии

Коли є що перерозподіляти

, 15.07.2013

П'ятого липня відбулась позачергова (61-а) сесія Олександрійської міської ради. На порядку денному -два питання: про внесення змін до міського бюджету на 2013-й рік та про надання дозволу комунальному підприємству „Житлогосп” виступити поручителем по кредитному договору.

Як доповіла присутнім начальник фінансового управління міської ради Олена Грищенко, необхідність змін у головному фінансовому документі виникла у зв'язку з перевиконанням його дохідної частини у першому півріччі поточного року на 1 мільйон 944 тисячі гривень. Тому буде виконано внутрішній перерозподіл коштів у сумі 972 тисячі гривень на теплопостачання бюджетних установ і заробітну плату їхнім працівникам; 186 тисяч — на підтримку виконання програм місцевого значення; 786 тисяч гривень на виконання програми „Центральний регіон-2015” (з них; на ремонт доріг — 100 тисяч гривень); на заробітну плату освітянам і медикам міста, а також на ремонт приміщень закладів освіти і медицини відповідно — 185 і 148 тис. гривень.

Ці пропозиції були схвалені депутатами і, крім того, сесія вирішила надати субвенцію бюджету селища Димитрового у сумі 25 тисяч гривень на відновлення вуличного освітлення.

Друге питання — про надання дозволу комунальному підприємству „Житлогосп” виступити поручителем по кредитному договору також знайшло підтримку серед депутатів.

О. Наріжний

Комментарии:

 1. Как можно выступать поручителем?это что новое . Не имея собственности,это все имущество громады? Это безграмотное решение и пора этим занятся прокурору,ведь он обязан производить надзор . Давыденко придумывает схемы,а депутаты не профессионалы голосуют. Кто будет платить %,по кредиту и как на это смотрит казначейство ,ведь власть думает пере бросить деньги из бюджета. Грищенко это нарушение бюджетного кодекса,цапюку уже указали, что он не имеет права расходовать средства из зарплат и энергоносителей ,что он постоянно делает,берет кредиты на зарплату,а оплачивает ремонты дорог,с педагогами не рассчитался ,заставил писать заявления ,что они не хотят сразу получать полностью все отпускные. Вы в это верите,что люди добровольно писали.

  Албанец,
  bca7715
 2. Ми чекаємо виплати за відпустку та оздоровлення місяцями, а чумак і давиденко ,отримують все зразу. Не соромно дивитись нам в очі? А цапюк по 3рази на рік отримує і оздоровчі і відпускні. Дуже прикро ,що в нас така влада. Район вже отримав повністю всі кошти,а наші кредити ,хто буде платити? А як би ви чули ,як волає сосна,за про плату ком.послуг. Хто іі дав право збирати дані про стан справ проплат?3престарілі шкапи,знущаються над нами. А самі кожного дня в перукарні,а державний автомобіль возить іі,як цінний вантаж. І ніякого сорому,перед людьми. Навіть перукарі здивовані їхньою поведінкою. А з них ,що з гуся вода. А це вже діагноз.

  Освітяни,
  b02205c
 3. Так чому ж Вы мовчите, Освiтяни?

  Громадяни,
  4f91e7a
 4. Нас годували обіцянками. А терпець увірвався. Міська влада,не спроможна ,по діловому розпоряжатись коштами,які виділила держава. А все тому,що направили кошти на свої цілі. Тому що владі потрібні відкати за ремонти доріг. А зараз пишуть,що казначейство не пропускає,але перевірили і цапюку показали ,що в нього нецільове використання державних коштів. Не можна використовувати кошти 1кошика не за призначенням.

  Освітяни,
  b02205c
 5. Наш народ,самый терпеливый. И мы обязаны сделать жизнь наших людей достойной. А все попытки унизить и поставить на колени, не получится. Все вопросы жизнеобеспечения горожан зависят от власти и если она не может справится со своими обязанностями,просто пусть уходит,а если нет ,то мы сместим ее своими руками. Хватит издеватся над горожанами. Вы все не наши,вам чужды наши проблемы.

  Кудря,
  b10e9d7
 6. Да стоят все на коленях и плачут от счастья, к тому же не знают как по-другому, все ждут когда Кудря страну народу вернет, да заждались уже

  Аноним,
  2ae06f3

Добавить комментарий: