Хроники Александрии

„Кукурузкін” — друг дітвори

, 13.07.2013

Якось трохи дивно, але факт: в Олександрії зовсім небагато місць, куди можна прийти разом з дітьми і спокійно поласувати чимось. І це незважаючи на те, що у місті достатньо різних кафешок з милозвучними „дитячими” назвами. Заходите ви, наприклад, у якісь „Чебурашку” чи „Буратіно” разом зі своїм малолітнім чадом, всілися за стіл з морозивом або соком, а за сусіднім сто- ликом компанія великих дядь і тьоть п'є пиво (чи. щось міцніше) і дуже голосно розмовляє про речі, не надто прийнятні для дитячого слуху. Навкруги поширюються кисло-сивушні пивні випари — чудова приправа” для вашого морозива…

Та винятки все ж трапляються. Нещодавно у торговельному центрі „Фуршет” з'явився новий, дуже оригінальний об'єкт під назвою „Кукурузкін”. Він оригінальний всім: як ім'ям, так І продуктом, яким частує відвідувачів, ну й, безумовно, своїм виглядом: яскравим І мальовничим автомобільчиком у стилі ретро. І всім цим новачок відразу ж завоював прихильність дітвори. Погляньте на цей об'єкт здалеку, роздивіться зблизька, вдихніть своєрідний аромат, який не сплутаєш ні з чим — аромат свіжозвареної кукурудзи, і тоді стане зрозумілою популярність „Кукурузкіна”. Звісно ж, сюди приходять не для того, аби пити пиво та дихати важким духом на оточуючих. Сюди приходять з дітьми, аби й самому собі, дорослому, заодно пригадати напівзабутий запах і смак дитинства — смак вареної молодої кукурудзи з сіллю і вершковим маслом…

До речі, саме так і називається у вже знайомого нам „Кукурузкіна” один з різновидів вареної кукурудзи: Смак дитинства”. Як бачимо, рецепт — простіше нікуди, але цим він нам і подобається. Що ж до всього іншого — то й тут секретів ніби ніяких. Крім хіба що двох — якості та естетики, котрі автори ідеї поставили собі у вершину кута, як найголовніші. Візьмемо хоча б якість: на перший погляд, ну які тут можуть бути особливості — кукурудза вона і є кукурудза. Але не все так просто. Кукурудзу люди почали вирощувати щонайменше 12 тисяч років тому. І хоча все почалося не у нас, а на території Центральної Америки, яка нині зветься Мексикою, справу це не змінює: ацтеки знали в кукурудзі толк і майже боготворили її, як корисний, смачний і багато в чому незамінний продукт харчування. В Європу ж „цариця полів” потрапила в середні віки разом з Колумбом все з тієї ж Америки. В різних країнах Старого світу її розкуштували не всі відразу, зате — назавжди. І тепер, напевне, не знайдеться людини, котра, спробувавши молодої вареної кукурудзи одного разу, не. захоче її потім ще й ще.

І сільськогосподарська наука не стоїть на місці. В залежності від потреб виводяться нові, іноді зовсім унікальні сорти, які мають відмінні смакові властивості та здатні за певних кліматичних умов давати декілька врожаїв на рік. „Кукурузкін” також крокує в ногу з наукою і використовує спеціальні сорти, вирощені в екологічно чистих умовах. Крім того, існує своя технологія обробки вирощених качанів, коли зерно з них не зрізається, а знімається з непошкодженою оболонкою — і це при варінні не руйнує в них природних вітамінів. Більше того, кабріолет „Кукурузкін”, про якого ми зараз говоримо, варить її не в киплячій воді, а на пару, що взагалі зберігає неушкодженими всі корисні речовини в ній.

І тут ми знову повернемося до „дитячої” теми. Завдяки високому вмісту вітамінів і необхідних організму людини мікроелементів, варена кукурудза вважається дієтичним продуктом, І тому вона дуже бажана для дітей. І оскільки ця культура ще й здатна не накопичувати в собі хімічних речовин і елементів, то, згідно з науковими твердженнями, вона вважається екологічно чистою, корисною для вагітних жінок.

А ще наука переконує: найкориснішою для людського організму є щойно зварена кукурудза, оскільки вже за декілька годин готова кукурудза починає втрачати свої смакові і поживні властивості. Цю пораду також взяли собі на озброєння автори ідеї „Кукурузкіна” і частують його цінителів кукурудзою попередньо замороженою і звареною прямо в їх присутності.

Ну і нарешті естетика; яка дитина (та й дорослий також) пройде байдужим і не зверне увагу на яскравий і барвистий автомобіль-кабріолет, за розмірами і виглядом ніби справжній. Здається, що він от-от піддасть газу, переможно прогуде клаксоном і, оповитий духмяним паром вареної кукурудзи, рвоне з місця. Милуватись таким результатом інженерних і дизайнерських рішень — вже задоволення.

Нагадуємо: знайти кабріолет „Кукурузкіна” можна в приміщенні магазину „Фуршет” неподалік від входу. Він завжди готовий почастувати вас гарячою вареною кукурудзою щодня, крім неділі, з 12-ї до 19-ї години (в суботу — з 10-ї до 17-ї години).

Наш кор.

Комментарии:

Добавить комментарий: