Хроники Александрии

Що чекає на комунальну аптеку?

, 5.07.2013

Закриття мережі комунальних аптечних пунктів в Олександрії та обмеження роботи центрального приміщення комунальної аптеки прокоментувала перший заступник міського голови Людмила Давиденко. За її словами, комунальна аптека не закривається, але дійсно має борги перед постачальниками ліків. Через те, що борги не були повернуті, дніпропетровська фармацевтична компанія „БАДМ” ініціювала примусове виконання рішення суду. „Заклад не банкрут, він існує, і для припинення його діяльності необхідне рішення міської ради, — повідомила перший заступник міського голови. — У 2010 році влада прийняла це комунальне підприємство з великими боргами — 1 мільйон гривень. Молодий керівник зуміла зменшити борг до 175 тисяч гривень, маючи актив ліків на суму 125 тисяч гривень. Впродовж трьох років влада підтримувала комунальну аптеку, і 11 її працівників, які вчасно отримували зарплату і були соціально захищені. Але тепер настав час вирішити — чи варто дотувати підприємство і надалі, чи віддати його в оренду зі збереженням цільового призначення і робочих місць для всіх співробітників. Але зараз говорити про це ще завчасно — все вирішуватимуть депутати”.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. Отдать твоему зятю? Не смеши город ,убыточный бизнес. А депутаты ,ведь они предали уже свою громаду,их уже никто не выберет,они не выполнили свои обещания. Ты им ручки выдели ,для голосования. Ведь все знают,как ты им приказуешь. А конкурс ,будешь проводить как рынок сдавала в аренду? И члены комиссии твои ставленники? Интересное кино. Не нажретесь?

  Платон,
  9964bf1
 2. Дивный поворот — в коммунальной собственности надо дотировать, а арендатор сумеет работать в прибыль. В такой ситуации гнать нафиг действующего директора с оглашением ее ФИО для всех будущих работодателей как неэффективного работника. Для директора это позор

  O6OpOTeHb,
  fb54ba4
 3. Ты,как всегда прав,но самое интересное. Что местная власть не способна руководить,эффективный менеджмент отсутствует . Вот Юля. Димковская умело организовала ,аптечный бизнес ,у власти под носом,а аптеки из Днепропетровска ? Только убогая власть ,все уничтожает,для своей наживы.

  Платон,
  422d3eb
 4. Безглузде правління давиденко прийшов кінець. Не змогла з чумою,керувати комунальними аптечними пунктами. Знущалась над фірмою»медіфарм» над іншими, а кеби у самої немає. Поступово місто звільнится від тиранії безголовоі влади. Вони можуть керувати тільки своїми «глухоніми депутатами» та недолугим виконкомом. А громада міста ,знає всі їх дії,які тільки і спрямовані на знущання над людьми.

  Народ,
  e267642
  • правильное высказывание, что гнать их всех надо. В первую очередь беспокоятся о своем кармане

   провизор,
   b774e94

Добавить комментарий: