Хроники Александрии

Перед гостями не буде соромно

, 24.06.2013

На черговому засіданні виконавчий комітет розглянув та запропонував міській раді затвердити Програму підтримки Олександрійського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби в Кіровоградській області на 2013 рік.

На даний час Олександрійський міжрайонний відділ КВІ контролює близько 700 осіб, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі. З січня 2013 року по обліку відділу пройшло 300 осіб, притягнутих до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт (виконання особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, у вільний від навчання чи роботи час безоплатних суспільне корисних робіт, вид яких призначають органи місцевого самоврядування, у нашому місті — це благоустрій зелених зон, прибирання територій міської та районної прокуратури, райвідділу міліції, суду тощо).

Метою Програми підтримки відділу КВІ є поліпшення стану робочих місць та матеріально-технічного забезпечення, а також ремонту приміщення, на що планується виділити з міського бюджету 35 тисяч гривень. Незабаром Олександрійський міжрайонний відділ КВІ, робота якого визнана найкращою в області, прийматиме делегацію зі Швеції. Після ремонту приміщення і модернізації техніки приймати закордонних гостей не буде соромно.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: