Хроники Александрии

Відбулося засідання ради голів квартальних комітетів

, 18.06.2013

Відбулося засідання ради голів квартальних комітетів, утвореної розпорядженням міського голови, членами якої є голови квартальних комітетів від кожного мікрорайону.

Секретар міської ради Г. Лоцман ознайомив присутніх з основними напрямками реформування місцевого самоврядування, що стосуються діяльності органів самоорганізації населення.

Геннадій Григорович відзначив, що голови квартальних комітетів з року в рік працюють значно краще: беруть активну участь в організації благоустрою прилеглих до приватних садиб територій, постійно піклуються про ветеранів та молодь, допомагають у визначенні безгосподарських будівель та ін. Секретар міської ради наголосив, що триває конкурс на кращий благоустрій приватної садиби, підведення підсумків і визначення переможців якого відбудеться до Дня Незалежності України.

Присутні торкнулися питання благоустрою приватного сектору, у тому числі організації регулярного вивезення побутового сміття. Для вирішення даної проблеми буде проведено спільну нараду ради голів квартальних комітетів з керівниками підприємств, що займаються вивезенням сміття.

www.alexandria.kr.ua

Комментарии:

Добавить комментарий: