Хроники Александрии

Влада здійснює контроль за рухом автобусів у місті

, 17.06.2013

З метою контролю за рухом автобусів на міських маршрутах загального користування, дотриманням графіків руху автобусів безпосередньо на маршрутах, виконанням рейсів, особливо тих, на яких перевозяться пасажири пільгових категорій, у ТОВ „Українські мобільні технології” за рахунок міського бюджету придбано 50 радіотерміналів ВІ 868 TREK (GPRS).

Протягом березня-квітня управлінням приватизації, оренди майна та землі спільно з управлінням економіки міської ради та ТОВ „ГІСІНФО” розроблено векторну карту міста з автобусними зупинками.

На 4 автобусах, які здійснюють перевезення пасажирів у місті, вмонтовано 4 радіотермінали, а ТОВ „ГІСІНФО” розпочало роботу по налагодженню самої програми по контролю за рухом автобусів на міських маршрутах загального користування, що надасть можливість у тестовому режимі проконтролювати роботу даної системи.

Після проведення 11 липня конкурсу по перевезенню пасажирів на міських маршрутах загального користування, радіотермінали будуть вмонтовані на всіх автобусах, які візьмуть участь в конкурсі та в подальшому будуть здійснювати перевезення на міських маршрутах.

www.alexandria.kr.ua

Комментарии:

Добавить комментарий: