Хроники Александрии

З територій вимагатимуть паспорти енергоефективності

, 11.06.2013

Обласна влада поставила завдання районним керівникам підготувати паспорти енергоефективності. У такий спосіб контролюватиметься бажання і готовність територій переходити на альтернативні джерела енергії.

Поки ж регіон готується до введення в експлуатацію півсотні об'єктів, що працюватимуть на біопаливі. Про це повідомив заступник директора департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Володимир Тоцький.

За його словами, потенціал області з виробництва біопалива суттєвий — тож використовувати його потрібно у повній мірі.

— Щороку ми виробляємо десь два з половиною мільйона тонн соломи та решток сільськогосподарських культур. І хоча приблизно п'ята частина залишається невикористаною, все ж за останні три роки помітний ріст обсягу виробництва паливних брикетів та гранул, — розповідає посадовець і уточнює, що з 2011 року виробництво біопалива збільшилось удвічі.

Разом із тим в облдержадміністрації наголошують, що насамперед стоїть завдання перевести на альтернативні джерела енергії заклади соціальної сфери. Нині таких проектів у регіоні реалізується кілька десятків, однак цього недостатньо.

— Глава держави постійно акцентує увагу на необхідності розвитку вітчизняної енергетики, у тому числі — переході на альтернативні види палива соціальних закладів.

Наше завдання — створити необхідні умови для цього, — підкреслює очільник області Андрій Ніколаєнко.

Серед районів, які торік найактивніше переводили соціальні заклади на альтернативні джерела енергії, фахівці називають Голованівський, Маловисківський, Компаніївський та Новомиргородський. Не витримують бажаного темпу Ульянівський, Вільшанський, Добровеличківський райони.

Прес-служба обласної ради

Комментарии:

  1. Это правильное решение. Если бы вы знали по какой цене вписывают счет на газ за тепло управлению образования и медицине , то поняли бы ,как власть отмывает деньги. И новые котел ни ,это сговор. Саминского и Цапюка сорвать великий куш с населения ,взять кредит за который будет пожизненно платить население города. Альтернатива всегда должна быть,а когда нам городу предложили инвестиций ветряных электростанций и выделить зем.участок,так цапюк ,сразу отказал ,так как ему бы ничего не перепало.

    Педагог,
    2328f56

Добавить комментарий: