Хроники Александрии

До уваги автомобілістів!

, 10.06.2013

З метою збереження дорожнього покриття вулиць міста в період тривалої спеки,рішенням виконавчого комітету № 405 від 30 травня 2013 року обмежено рух великовагових транспортних засобів вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше, ніж 7 тонн по вулицях м. Олександрії при температурі атмосферного повітря вище +28°С з 8 до 20 години.

Управлінню житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міської ради доручено встановити на в'їздах в місто з Кіровоградського, Знам'янського, Кременчуцького, Дніпропетровського та Петрівського напрямків необхідні дорожні знаки з попереджуючою інформацією про обмеження руху великовагових транспортних засобів вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше, ніж 7 тонн при температурі атмосферного повітря вище, ніж +28°С з 8 до 20 години.

Начальнику відділення ДАІ міліції громадської безпеки Олександрійського міського відділу УМВС України в Кіровоградській області запропоновано організувати постійний контроль за рухом великовагових транспортних засобів вулицями міста.

Прес-служба міської ради

Комментарии:

Добавить комментарий: