Хроники Александрии

Творчі успіхи випускників ЗНЗ № 17

, 29.05.2013

Вчителем образотворчого мистецтва та художньої культури Ніною Семенівною Павленко за підтримки директора Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ I–II ступенів № 17-ліцей) Олени Миколаївни Терентьєвої започаткована чудова традиція проводити виставки творчих робіт випускників та батьків учнів навчального закладу. Така виставка відбулася у нашому закладі напередодні травневих свят. Участь у заході взяли Світлана Микита, нині викладач Художньої школи, яка представила роботи технікою декоративно-прикладного мистецтва під назвою квілінг.

Випускниця Аліна Біляєва, вчитель зарубіжної літератури Протопопівського ЗНЗ, запропонувала роботи — різноманітні види дерев — також виконані технікою квілінг.

Випускниця Наталія Іщенко презентувала вишивку картин хрестиком та бісером.

Також активну участь взяли батьки учнів 5-А класу Анастасії Гугленко та 6-А класу Максима Карлюка. Це був чудовий живопис та вишиті хрестиком та гладдю рушники.

Директор школи запрошує всіх випускників, учнів та батьків закладу взяти участь у наступній виставці творчих робіт, яка буде проходити у вересні 2013 року в нашому закладі.

Інна Половинко

Комментарии:

Добавить комментарий: