Хроники Александрии

Змагання держчиновників

, 16.05.2013

Протягом березня і квітня 2013 року в Олександрійській районній державній адміністрації проходив конкурс Кращий державний службовець”. А нещодавно були визначені його переможці. Про мету цього заходу і за якими критеріями визначались переможці, редакції „ОТ” розповіла начальник відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Тамара Музика.

За її словами, це був перший тур всеукраїнського щорічного конкурсу, мета якого — зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих держслужбовців.

„У конкурсі взяли участь вісім працівників: четверо — у номінації „Кращий керівник” і стільки ж — у номінації „Кращий спеціаліст”. У ході цих випробувань професійних якостей учасники традиційно складали тести на знання Конституції України, законодавства про державну службу; з питань, що стосуються функціональних повноважень державного органу та на знання персонального комп’ютера. Крім цього, вони виконували ситуаційні завдання щодо складання ділового документа, а також долали практичні завдання, у яких показали свою комп’ютерну грамотність.

А результати були такими: у номінації „Кращий керівник” перемогу здобула заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Балдачевська. „Кращим спеціалістом” було визнано Наталію Поз-няковську, головного спеціаліста відділу з нагляду за правильністю призначення (перерахунку), виплати пенсій та координації суб’єктів, що надають соціальні послуги, управління праці та соціального захисту населення Олександрійської РДА. Організаційний комітет з проведення І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” очолювала заступник голови райдержадміністрації Тамара Сакара”.

Наш кор.

Комментарии:

  1. И какие же призы были предназначены СВОИМ ЛЮДЯМ ?

    Современник,
    04e2320

Добавить комментарий: