Хроники Александрии

Особливі пасхальні сюрпризи для олександрійських дітей

, 13.05.2013

Нову великодню виставу приготували представники благодійного фонду «Берег надії». Маленькі глядачі та їхні батьки змогли переглянути її напередодні Пасхи у військовій вертолітній частині міста Олександрії. А одразу на другий день Пасхи — 6 травня цю саму виставу побачили діти-інваліди нашого міста в офісі фонду. Представники фонду «Берег надії», ГО «Українське капеланство», та міжнародної ГО «Оливкова гілка» приготували дітям нашого міста цікаві ігри, вікторини та багато подарунків. Тільки у військовій частині їх було роздано 140.

Пасхальна вистава зацікавила не тільки дітей військовослужбовців, а й батьків, які їх супроводжували. Адже казкові герої вистави, які були незадоволені своїм життєвим становищем та хотіли піти на Великодень до церкви та просити у Бога про свої потреби. Хто з них захотів дачу, а хто авто Мерседес, а ще третій казковий герой — стати президентом. Але згодом герої розуміють, що іноді краще бути більш терплячим, ніж оселитися подалі від людей, більш милосердними, ніж мріяти про коштовні автомобілі, краще бути більш скромними, ніж керувати країною.

Вже запам’ятали діти двох веселих клоунів Світлану Ратушнюк та Галину Котову, які неодноразово виступали на сцені актового залу військової частини. Діти їх чекали, разом вони аплодували, скакали, розкуто й весело. Кидали один одному повітряні кульки — вони дружньо об’єднали увесь зал. Не тільки діти залишилися задоволені, — батьки з радісними обличчями залишали актовий зал військової частини міста. «Як тільки ми взнали, що на свято хочуть виступати ті самі артисти з «Берега надії», ті, що й у минулому році, всі дуже зраділи, й вистава дійсно нам сподобалася, чекаємо на вас ще», — висловив подяку артистам заступник командира авіаційної бази з виховної роботи Юрій Криндич.

6 травня чотирнадцять дітей-інвалідів міста Олександрії збиралися на пасхальну виставу, розглядали один одного, посміхалися, раділи, адже вийти з домівок та побачити інших дітей — для цих дітей вже свято. Представники фонду наче давно зріднилися з цими дітьми, один одного взнають, спілкуються. Та й для батьків, які супроводжували свої чада, свято Пасхи в офісі фонду «Берега надії» стало особливою подією. Вони побачили, як щиро їхні діти радіють від вигляду костюмів казкових героїв, дехто з них намагалися безпосередньо спілкуватися з героями вистави. Діти-інваліди посміхалися від почуття особливої любові до них, від гарних подарунків, від столу наповненого солодощами, якими пригощали організатори свята. Світлана Ратушнюк та Галина Котова розповіли, що з дітьми-інвалідами Олександрії та їх батьками не рідко зустрічаються, разом святкують свята, їздили разом в зоопарк. Всі спогади представники фонду зафіксували на фотоапарат, а в день Великодня роздали для батьків цифрові диски з записаними фотографіями зі спільних акцій.

Й ось остання мить великоднього свята: святково одягненні діти шикуються для спільного фото на пам’ять. Христос Воскрес й для вас, малята!

Особливі пасхальні сюрпризи для олександрійських дітей
Особливі пасхальні сюрпризи для олександрійських дітей
Особливі пасхальні сюрпризи для олександрійських дітей
Особливі пасхальні сюрпризи для олександрійських дітей
Особливі пасхальні сюрпризи для олександрійських дітей

Вілга Квітка

Комментарии:

Добавить комментарий: