Хроники Александрии

Олександр Вілкул: Україна завжди пам’ятатиме подвиг тих, хто зупинив чорнобильську трагедію

, 7.05.2013

Чорнобиль — це техногенна катастрофа світового масштабу. Наслідки цієї руйнівної аварії зачепили мільйони людей. Від неї постраждали декілька країн. Але масштаби були б ще більшими, якби не подвиг ліквідаторів вибуху на ЧАЕС. Ціною свого життя та здоров’я вони зупинили та ліквідували перші наслідки аварії. На цьому наголосив віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час церемонії пам’ятного заходу, присвяченого двадцять сьомій річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Вшанування героїв Чорнобиля пройшло да території церкви Св. Архангела Михаїла в Дніпровському районі міста Києва. У заході також взяв участь голова Київської державної адміністрації Олександр Попов, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та представники громадських організацій.

Під час церемонії віце-прем’єр-міністр України та голова КМДА поклали гірлянду до Меморіального кургану Героїв Чорнобиля, взяли участь у поминальному молебні та запалили свічки за загиблими і померлими від наслідків аварії.

„Сьогодні по всій країні проходять заходи з ушанування Героїв. Це рятівники, пожежники, працівники станції, військові. Україна завжди пам’ятатиме подвиг тих, хто зупинив чорнобильську трагедію”, — сказав віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Г. Сергеев

Комментарии:

Добавить комментарий: