Хроники Александрии

Директори радитимуться з міським головою

, 1.05.2013

Нещодавно в малій залі нарад Олександрійської міської ради відбулося засідання Ради директорів промислових підприємств міста. Як відомо, Рада директорів була створена свого часу для консолідації дій міської влади і провідних виробництв Олександрії з метою реалізації різноманітних міських програм та спільного вирішення соціальних питань.

На черговому засіданні було повторно обрано головою Ради директорів колишнього голову правління ПАТ „НВО „Етал”, донедавна — заступника міського голови Станіслава Гришка. Головуючий на засіданні мер міста Степан Цапюк подякував присутнім керівникам підприємств за розуміння і підтримку владних ініціатив, а також звернув їхню увагу на те, що Олександрія поки що відстає від загальнообласних показників рівнів росту виробництва та середньої заробітної плати у промисловості.

На засіданні також було розглянуто і прийнято за основу нову угоду про соціальне партнерство та положення про Раду директорів. Зазначені документи після іх вивчення будуть затверджені на наступному засіданні.

О. Осауленко

Комментарии:

  1. а что он может посоветовать директорам. ведь он разрушитель и вор .стидно за то что в городе нет промишленности ..исчезли 7 заводов 3 фабрики и єто все достижение цапюка с его помощью все разрушили . а сейчас уничтожает онко.диспансер все виполняет план по сокращению койкомест его бездумние депутати за всепроголосуютю.

    Сухомлинський,
    2f852da

Добавить комментарий: