Хроники Александрии

Чорнобильці — „під прицілом”

, 29.04.2013

Проведені ревізії Державної фінансової інспекції в області встановили ряд неправомірних нарахувань соціальних виплат особам, які мають статус постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС.

Пенсійні справи ліквідаторів першої категорії містять висновки Дніпропетровської регіональної міжвідомчої експертної комісії щодо зв’язку захворювання особи з її участю у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Порівнянням даних експертних висновків, що містяться в пенсійних справах, з наступними даними Дніпропетровської експертної комісії встановлено 104 факти непідтвердження наданих раніше висновків. Внаслідок таких розбіжностей, на переконання ревізорів, людям безпідставно нараховано та виплачено понад 10 мільйонів гривень доплат, передбачених законодавством для постраждалих ліквідаторів.

За результатами проведених Держфінінспекцією перевірок, порушено 17 кримінальних справ стосовно підробок висновків експертної комісії. А у працівників Пенсійного фонду додалося мороки: вони займаються копіткою позовною роботою, щоб повернути державі незаконно виплачені кошти. За інформацією прес-служби Державної фінансової інспекції в Кіровоградській області, серед виявлених 104-х „лжеліквідаторів” немає жителів Олександрії та Олександрійського району. Всього на території Кіровоградщини на обліку перебуває понад п’ять з половиною тисяч осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

О. Осауленко

Комментарии:

Добавить комментарий: