Хроники Александрии

Спільна турбота для закладів освіти

, 25.04.2013

У рамках Всеукраїнського місячника „Спорт для всіх — спільна турбота”, який триває протягом квітня, обласна, а слідом за нею — і міська влада вийшли з ініціативою облаштування, ремонту та реконструкції спортивних майданчиків у закладах освіти, за місцем проживання та масового відпочинку населення. Що ж, давно пора. Виконавчий комітет міської ради затвердив склад оргкомітету (голова — О. Чумак), запланований обсяг робіт і графік облаштування спортивних майданчиків.

Отже, згідно з планом, будуть приведені до ладу комплексні спортивні майданчики у школах та дитячих садках — тут пройде прибирання територій, відбудеться часткове фарбування, розмітка, завезення піску, облаштовані сектори для стрибків у довжину, впорядковані бігові доріжки, баскетбольні, волейбольні та гандбольні майданчики, а також майданчики для гри у „Флорбол” у ЗНЗ №19 та у міні-футбол у професійному ліцеї. Все було б добре, якби не два „але” — з місць масового відпочинку у переліку робіт значаться лише футбольні поля, а спортивні майданчики за місцем проживання взагалі залишаються поза зоною дії акції…

До благоустрою майданчиків планується залучати і населення міста, але здебільшого — працівників закладів освіти, які, зрозуміло, працюватимуть на територіях своїх навчальних закладів. На виконання наміченого планується виділення 100 тисяч гривень з місцевого бюджету і 10 тисяч гривень позабюджетних коштів.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: