Хроники Александрии

Триває акція „Зробити Добру дорогу”

, 18.04.2013

Олександрія: зробити дорогу власним коштом

Шановні автомобілісти міста Олександрії, перевізники. Триває акція „Зробити Добру дорогу”, в якій я пропоную скинутись на ремонт дороги державного значення Енгельса-Шевченко. Якщо хоч щось вдасться зробити, можливо буде позалатувати усі великі ями у місті.

Звичайно, хотілося б, позалатувати ями асфальтом, але якщо не вдасться залатати ями асфальтом, (великий кошторис ремонту асфальтом, чи ще якісь нюанси), залишається тільки використати гравій з цементом (бетон), що ймовірно можливо буде дозволено зробити далеко не на всіх ямах міста ( чомусь я так думаю).

Отже, я відкрив особистий рахунок у КБ „Приват Банк”, м. Олександрії, для ремонту доріг.

Номер рахунку (картки) для збору коштів на ремонт доріг: ПАТ КБ „Приват Банк” м. Олександрія, рахунок 5211 5374 0371 6140

Повна, детальна інформація щодо майбутньої діяльності висвітлюватиметься на сайті: www.remont-dorogi.ucoz.ru

На цьому сайті буде відображено кількість зібраних коштів, та кількість ймовірних витрат на ремонт. Пробачте за рекламу, яка іноді з’являється на вище зазначеному сайті, так як сайт створено на безкоштовному хостінгу.

Я розумію, що нікому не захочиться займатись ідеєю ремонту доріг за власні кошти, але все ж-таки, якщо хтось підтримає, будь-ласка.

Отже, я повторююсь, що можливо декілька відсотків ймовірного „прибутку” підуть на утримання моїх програмних цілей, оскільки навіть стаття 20 Закону України „Про благодійницьку діяльність та благодійні організації” говорить, що розмір витрат на утримання благодійної організації не може перевищувати 20 відсотків кошторису цієї організації в поточному році. Тобто на законодавчому рівні передбачено, що витрати на досягнення цілей благодійної організації не більше 20 відсотків.

Хоча дана стаття вже втратила чинність від 03.02.2013 року, але її принцип зрозумілий всим. На даний момент діє трошки вже інший закон, але це вже не принципово.

Хоча, як мені здається, поки-що крадуться наші з вами кошти на 146 відсотків так, що скоро вже не буде що красти окрім того, що дає земля. (Ви мабуть краще за мене знаєте дану обставину). Можливо я не правий, але всі ми знаємо сучасне життя.

Щиро ваш, олександрієць Володимир Попович
dobradoroga@ukr.net

Комментарии:

 1. Ага, а то не Я вже скинувся? Куди б оце ще грощі подіть?

  Незнайка,
  e03ee03
 2. пришлите и мне на счет,буду дороги делать,Владимир Попович,больше инфы о себе,что бы знать потом к кому идти

  auto,
  6adc030
 3. Прекрасный почин!!!!А давайте все будем делать сами и за свой счет.Когда повышали цены на бензин ,уверяли,что деньги с каждого литра будут идти на ремонт дорог … пипл обрадовался и молчаливо согласился!!! …но поняв,что это очередной лохотрон -кинули клич: будем сами мастерами: кто в большие выбоины несет с частных домов золу /с гвоздями/,кто-битый кирпич с бытовым мусиром вперемешку… мы научим Европу -матушку выживанию!!! А чинуши ,потирая руки,улыбаясь-набивают личные счета! Кошмар!!! Вот бы еще ПДД-взять,да отменить,пусть те,кто ремонтирует СВОИ дороги и ездят по СВОИМ правилам!!

  plumbik,
  1c996bc
 4. Не надо на Володю гнать. Он не халявщик, он — партнёр.

  Директор автобазы,
  d889759
 5. Уже скинулись на Европейскую площадь и предприниматели и служащие и фирмы,а. Цапюк даже не озвучил ,что весь народ помогал. Он все себе приписывает со своей стервой, а она еще та дрянь,взяточница и казнокрадка. Вот и ждет, что бы горожане себе дорогу строили.

  Антон,
  98c3870
 6. Давайте еще на дорогу возле Цапюка скинемся, а че налоги +то что соберем отличный асфальт положим!

  телепрес,
  6d88358
 7. Да еще на. Димитрово надо дорогу отремонтировать,а то «великие»специалисты,в городе нет специалистов при служивать неукам у власти.

  Антон,
  98c3870
 8. по 10 гр скидываемся на дороги

  саша белый,
  6bc1534
 9. Лучше скинуться Антону на белые тапочки. Он в них умнее кажется.

  Незнайка,
  e3bf11d
 10. А чеб не скинуться, давайте государству поможем, то что мы налогами заплатили они уже разворовали. Давайте еще скинемся на бесплатное образование и бесплатное лечение, а то я налоги государству плачу, а ему не хватает на мое бесплатное лечение.

  Павло,
  867dd4d
 11. Новый лохотрон по Александрийски — СОБЕРЕМ НА РЕМОНТ ДОРОГ

  Человек,
  867dd4d

Добавить комментарий: