Хроники Александрии

Шана ветеранам у гривневому еквіваленті

, 13.04.2013

За інформацією Міністерства соціальної політики України, з 1 травня цього року передбачається збільшення розмірів пенсій Інвалідам війни II та III груп і учасникам бойових дій часів Великої Вітчизняної війни, яким виповнилося 85 років, до розміру мінімальної пенсії інваліда війни І групи. Таким чином розмір пенсії буде не меншим, ніж 2548 гривень, йдеться у повідомленні.

Уряд також ухвалив збільшити розміри разової грошової допомоги, що виплачується до Дня Перемоги 9 Травня, всім ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань. В середньому ця допомога збільшиться на 10 відсотків у порівнянні з минулорічною.

О. Наріжний

Комментарии:

 1. «… Інвалідам війни II та III груп і учасникам бойових дій часів Великої Вітчизняної війни, яким виповнилося 85 років»
  И сколько же их осталось в Украине? Державна влада навожилась на «подвиг»?!

  Современник,
  fc0aa06
 2. По справедливой но циничной логике — если бюджет выделенный на надбавки для ветеранов ежегодно одинаков, а ветеранов остается каждый год все меньше — надбавки для каждого оставшегося должны расти. А то что из этого повышения делают подвиг — имхо просто популизм и игра на публику.

  ban_beet,
  45f50f9
 3. А может выдать трофейный Вальтер и тогда как в песне
  http://www.youtube.com/watch?v=ucQ-yuHWRMA

  forsage,
  bc1e920

Добавить комментарий: