Хроники Александрии

Не все так сталося, як планувалося

, 30.03.2013

Звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради за 2012 рік був заслуханий на засіданні виконавчого комітету міської ради. Як стало відомо, план підготовки регуляторних актів на 2012 рік був виконаний лише частково. Після проходження відповідної регуляторної процедури були прийняті Програма розвитку пасажирських перевезень в Олександрії на 2012–2014 роки, рішення про місцеві податки і збори (обов'язкові платежі), порядок розміщення та встановлення малих архітектурних форм на території Олександрії, Правила благоустрою та санітарного утримання міста і прилеглих селищ, порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Олександрії, рішення про затвердження мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. м загальної площі нерухомого майна, про затвердження тарифів на платні медичні послуги МК ЛПЗ МЛ №1, Порядок організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, тарифи на послуги КП „Олександрійська оптова база” тощо.

Розгляд та прийняття деяких регуляторних актів з різних об'єктивних причин було перенесено на поточний рік, наприклад — про затвердження Положення про надання в оренду нежитлових приміщень (будівель, споруд), що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Олександрії, про встановлення пільг на орендні ставки за користування земельними ділянками, про внесення змін до методики розрахунку і встановлення орендних ставок за використання комунального майна, про затвердження Положення про набуття права на землю на конкурентних засадах в Олександрії, про затвердження розрахунку вартості експлуатаційних витрат з утримання КП „Будинок побуту” та ін.

Деякі заплановані регуляторні проекти і акти взагалі не розроблялися, як-то: про затвердження Положення про регулювання земельних відносин (причина — тривають зміни у законодавстві), про визначення ставок орендної плати за користування земельними ділянками (у зв'язку Із уведенням нової нормативно-грошової оцінки землі). А проект про затвердження Правил торгівлі на ринках Олександрії був взагалі відхилений у процесі обговорення.

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. Цапюк,умело подвел,что-бы,забрать себе «оптовую базу»довел до банкротства и себе,а там и «дом быта»и «дворец торжественных событий»хватай хамка пока ярмарка. Ничего «цап сок» Свобода все заберет хоть ты и голосовал за нее. Твоей «управляющей компании»конец ,даже если собираешься поставить директором. Нос,его авантюры все знают. А за регуляторную политику у власти отвечает . Садом четко ,только великая «экономистка»Давыденко «да ума умнее обмаль ‘только горланить»что я с дуба упала?». Ох и веселая весна их ждет. В город уже хочет приехать. Ляшко по приглашению общественных организаций. Ждем визита. Ханенка вот весело будет.

    Актив,
    98c3870
  2. цяпюка хотят уволить какая то газета написал.

    саша белый,
    c874309

Добавить комментарий: